Úvod > Aktuality > Na ledovém kluzišti u OC Arkády Pankrác se bude bruslit i přes svátky
Na ledovém kluzišti u OC Arkády Pankrác se bude bruslit i přes svátky
">

Na ledovém kluzišti u OC Arkády Pankrác se bude bruslit i přes svátky

Vydáno 19. prosince 2019 Zimní sporty
Venkovní bruslení každoročně využijí tisíce Pražanů. Obchodní centrum Arkády Pankrác se i letos rozhodlo poskytnout zájemcům prostor pro zimní bruslení. Kluziště je otevřeno denně i o víkendech od 9:00 do 21:00 hodin a za každého počasí. V období vánočních svátků bude na Štědrý den otevřeno od 9:00 do 16:00 hodin, 25. a 26. prosince od 9.00 do 16:00 hodin, a na Silvestra od 9:00 do 16:00 hodin. Na Nový rok si můžete přijít zabruslit od 9 do 21 hodin.
Arkády PankrácVelký zájem o bruslení na venkovním kluzišti v minulých letech přiměl vedení obchodního centra Arkády Pankrác k tomu, aby letošní ledová plocha byla výrazně větší. Na kluzišti o velikosti 600 m² se navíc bude bruslit i během vánočních svátků. V případě příznivého počasí bude kluziště otevřeno ještě na počátku března.

U ledové plochy je pro návštěvníky připravena půjčovna bruslí a zázemí s možností nabroušení bruslí. Ve venkovních prostorách je k dispozici také občerstvení s bohatým sortimentem. Celodenní vstupné činí 50 Kč na osobu, děti do 5 let mají vstup zdarma. Brusle si vypůjčíte za 80 Kč.