Úvod > Aktuality > V sobotu proběhne v Praze mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů
V sobotu proběhne v Praze mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů
"> ">
Gurmánská turistika

V sobotu proběhne v Praze mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů

  • Vydáno5. září 2020
Již tuto sobotu 5. 9. 2020 od 9:00 do 12:30 ožije KD Ládví v pražských Kobylisích sběrateli pivních suvenýrů nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí, zejména Slovenska, Polska a Německa. Měnit či prodávat se zde budou hlavně etikety a tácky, nebudou však chybět ani plechovky, půllitry, účtenky, zátky a další pivní propriety.
V KD Ládví se v sobotu 5. září bude konat Mezinárodní setkání sběratelů pivních suvenýrů, které pochází nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Na výměnu, či prodej budou hlavně etikety a tácky, cedule, plechovky, půllitry, účtenky, zátky a další pivní propriety z Čech, ale i ze zahraničí (zejména ze Slovenska, Polska a Německa...).

Základní vstupné bude 50 Kč, důchodci, studenti a ženy zaplatí 20 Kč, členové KSPS Praha 10 Kč, děti a mládež do 18 let má vstup zcela zdarma. Všichni účastníci burzy budou muset mít roušku - bez roušky nebude nikdo vpuštěn do sálu.

V kulturním domě platí zákaz konzumace nápojů a jídla, proto se nebude uvnitř nabízet žádné občerstvení. V témže objektu však sídlí pivovar Cobolis, který otevírá v 11:00 hodin.