Úvod > Aktuality > Klub Akord opět ožívá
Klub Akord opět ožívá
">
Kultura

Klub Akord opět ožívá

  • Vydáno13. března 2015
Oblíbený Klub Akord, který spolu s celým Domem kultury prochází poslední fází rozsáhlé rekonstrukce, po dvouleté odmlce opět ožívá. Pod jeho současnou výzdobou se podepsali talentovaní studenti Fakulty umění Ostravské univerzity. Zájemci o zhlédnutí tohoto netradičního uměleckého počinu si musí pospíšit, ve finále budou studentská díla coby kulturní dědictví budoucím generacím překryta dřevěným obložením.
Klub AkordKlub Akord v Ostravě se zvolna opět probouzí k životu. Příznivcům klubové atmosféry Akord velmi chyběl, urychlení prací však nebylo možné. V současnosti si však už  všichni mohou klubu do sytosti užívat, byť pouze v dočasném kabátě. Pojetí studentů výtvarné školy je velmi originální a odvážné, návštěvníci se v Akordu cítí doslova jako v lázních. Ovšem ve finále rekonstrukce bude dílo studentů překryto dřevěným obložením.

Již tradičně je možné v Klubu Akord očekávat velice pestrý program – od pravidelných poetických či hudebních večerů, přes divadelní představení menších forem, besedy a tematické večery, autorské kusy, až po zajímavé kapely různých hudebních žánrů.

Od dubna se do Klubu vrací velmi oblíbený pořad Senior klub a 19. dubna si přijdou na své děti, při klubové premiéře pohádky Divadla tety Chechtalíny – O pejskovi a kočičce. Dne 24. dubna se Akord klub otřese v základech na Rockotéce rádia Čas Rock pod taktovkou Dr. Riff Live. V květnu 2015 se v klubu rozjede pravidelný pořad Tančírna, kde si, jak název napovídá, vášniví tanečníci všech věkových kategorií budou moci procvičit své v tanečních naučené taneční kreace.
Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.

Další aktuality