Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Cyklosvětluška v Ostravě
Společenské akce

Cyklosvětluška v Ostravě

Charitativní cyklojízda Bělským lesem. Charitativní jízda Bělákem CYKLOSVĚTLUŠKA se z důvodu nepříznivého počasí uskuteční tento čtvrtek 28. 9. 2017.
Pro účastníky budou připraveny tři okruhy:
– Mini Bělák – pro rodiny s malými dětmi, okruh na cca 10 min.
– Maxi Bělák – pro různé věkové kategorie, okruh na cca 30 min.
– Super okruh – pro borce, na několik hodin během odpoledne

Nutná registrace předem!
Ze všech registrovaných účastníků jich několik vylosujeme a odměníme hezkými cenami. Také proběhne soutěž o nejoriginálněji nasvícené kolo.

 
O co tedy jde?
Zmíněná akce se nazývá Cyklosvětluška aneb Světýlka naděje pro Mobilní hospic Ondrášek. Zapojit se mohou všichni bez rozdílu věku – muži, ženy, mládež, děti, senioři, všichni, kdo jezdí na kole. Organizátoři připravili tři jízdní okruhy s různým stupněm náročnosti – pro rodiny s malými dětmi je připravený cca 10-minutový okruh Bělským lesem, cykloborci si mohou dát několikakilometrový okruh z Ostravy do Beskyd a zpět. Stačí se zaregistrovat, zaplatit poplatek, za nějž účastníci obdrží svítilnu na kolo, aby v podvečerní hodině, až se pojede společný peleton kolem Akordu, všichni vytvořili působivého světelného hada.

Účastnici se také mohou zapojit do soutěže o nejoriginálněji nasvícené kolo a vyhrát nějakou zajímavou cenu. Navíc všichni zaregistrovaní cyklisté budou zařazeni do slosování o další ceny. Registrace probíhají na webu nebo v pokladně Akordu.

Doufáme, že akci bude nakloněno i to nebe nad námi a že nám dopřeje pěkné počasí.
 

Provozovatel

Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh, s.r.o.

Náměstí SNP 1
700 30 Ostrava-Jih
Tel.:
+420 596 762 511
Tel.:
+420 725 059 550
Email:
info@dk-akord.cz
WWW:
dk-akord.cz
GPS:
49,791015 18,238533
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostrava zpívá gospel

9. ročník projektu Ostrava zpívá gospel.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Taneční škola Chlopčík v Ostravě

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Masáže v ostravském Centru Rodinka

Klasická zdravotní masáž, manuální lymfatická masáž, havajská masáž Lomi Lomi a těhotenská masáž v nových prostorách, hlídání dětí v průběhu masáží školeným personálem, prostory s kompletním zázemím. V Centru Rodinka jsou zaměřeni především na děti.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

IP Studio zdraví – relaxační centrum v Ostravě

V relaxačním centru IP Studio zdraví v Ostravě-Zábřehu si můžete dopřát odpočinek po celodenním shonu a námaze, ale i omladit své tělo a nabrat nové síly. Vyzkoušet můžete např. infrasaunu, balneo terapii a zábaly, přístrojovou lymfodrenáž, fyzioterapii, různé druhy koupelí a masáží.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava vám nabízí pod jednou střechou vše, co na svých cestách potřebujete. Klidné pokoje, restauraci, parkování, rozsáhlé wellness centrum a zasedací prostory.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj