Úvod > Aktuality > Karlovy Vary plánují modernizaci městských Alžbětiných lázní
Karlovy Vary plánují modernizaci městských Alžbětiných lázní
">
Lázně a wellness

Karlovy Vary plánují modernizaci městských Alžbětiných lázní

  • Vydáno4. listopadu 2013
"V Alžbětiných lázních je nabízeno nejkompletnější spektrum 60 léčebných procedur. Od tradičních lázeňských po zcela nové, relaxační a wellness procedury, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska – vřídelní voda a rašelina. Alžbětiny lázně mají primát coby největší odběratel karlovarské vřídelní vody „pod jednou střechou“. Léčebné centrum by mělo po rekonstrukci lépe konkurovat soukromým lázeňským domům. Městský lázeňský areál totiž postupně ztrácí klienty. "
Návštěvníci Alžbětiných lázní v současnosti mohou využít též plaveckého bazénu a relaxačním bazénem, vířivkami, dětským brouzdalištěm, saunou, parní kabinou a možností občerstvení ve Freshbaru.
Mlýnská kolonáda v Karlových Varech

Mlýnská kolonáda v Karlových Varech

Kolonády v Karlových Varech byly budovány za účelem spojení pití vody přímo u pramene s klidnými procházkami. Slouží také jako ochrana před nepříznivým počasím. Největší kolonáda Karlových Varů v sobě ukrývá pět minerálních pramenů. Nově zd ebyla otevřena také horní terasa.

Alžbětiny lázně v Karlových Varech

Alžbětiny lázně v Karlových Varech

Přijďte se odreagovat a udělat něco pro své zdraví do Alžbětiných lázních, jedné z nejkrásnějších architektonických dominant Karlových Varů. Lázně byly založeny roku 1906 a pojmenovány po císařovně Elizabetě – Sissi.