Úvod > Aktuality > Infinit slaví 10 let
Infinit slaví 10 let
">
Životní styl

Infinit slaví 10 let

  • Vydáno16. května 2013
Již deset let si můžete odpočinout a načerpat síly ve wellness Infinit. Proto vám v květnu jako dárek na oslavu narozenin zdarma o 30 minut prodlouží relaxaci v saunovém světě. Užijte si svůj odpočinek v saunách a na krásné slunečné terase.
Dalším narozeninovým dárkem je bonus k nabíjení Infinit karty. Pokud si během května založíte nebo dobijete na svou Infinit kartičku částku v jakékoliv hodnotě, přidají vám 10% kreditu z dobíjené částky zdarma.

Nadělili vám i speciální nabídku zvýhodněných wellness pobytů, které byly vytvořeny právě k této příležitosti. Vychutnat si je můžete do konce měsíce května nebo až do konce léta, pokud si zážitek zakoupíte ve formě poukazu.

Relaxační centrum Infinit
v Pražských Vysočanech nabízí k odpočinku, pohybu, ale i zábavě vodní a saunový svět pro malé i velké návštěvníky. Vyzkoušejte srub ve sněhu a saunový dům s parním nárazem či tropickou saunu.
Wellness Infinit Holešovice

Wellness Infinit Holešovice

Dopřejte si ničím nerušené rozjímání v sauně, privátní vířívé koupeli, solárním studiu a při masážích v relaxačním centru Infinit v Praze – Holešovicích.