Úvod > Aktuality > Dopřejte si předjarní plavbu po Dalešické přehradě
Doprejte si romantickou plavbu po Dalešické prehrade
"> Doprejte si romantickou plavbu po Dalešické prehrade "> Willsonová skála na Dalešické prehrade "> Pohled z Wilsonovy skály
Zážitky

Dopřejte si předjarní plavbu po Dalešické přehradě

  • Vydáno22. února 2020
Zimní plavby v současné době sice už moc zimně nevypadají, ale přesto nebo právě proto je na hladině Dalešické přehrady i na březích, co obdivovat. Přijďte se pokochat krásnou přírodou z paluby lodě Horácko, která vyplouvá každou neděli ve 13:00 z přístaviště v Kramolíně.
Loď HoráckoPřijďte se pokochat krásnou přírodou z paluby lodě – plavby s lodí Horácko se konaly po celou zimu. Na počasí totiž nezáleží – krytá i sluneční paluba je spolu s vybaveným lodním barem připravena za každého počasí.

Poslední zimní plavba se uskuteční v neděli 22. března 2020. Poté bude mít loď Horácko měsíční technickou odstávku, a do 19. 4. nepopluje.

Přehrada je krásná celý rok a z hladiny obzvlášť. Krásnou romantickou projížďku si můžete dopřát v neděli ve 13 hodin, kdy loď vyplouvá z přístaviště v Kramolíně. Za hodinu loď dopluje k Wilsonové skále a zpět.
Dalešická přehrada – lodní doprava, romantika a množství cyklotras

Dalešická přehrada – lodní doprava, romantika a množství cyklotras

Víte, že u nás máme hrad, který stojí na nepřístupném ostrově uprostřed jezera? Pokud jste trochu dobrodružné povahy, podnikněte výlet na Vysočinu k přehradě Dalešice. Budete-li mít štěstí, podaří se vám na tento hrad dostat suchou nohou...

Plavba lodí Horácko po Dalešické přehradě

Plavba lodí Horácko po Dalešické přehradě

Z paluby lodě je Dalešická přehrada nejkrásnější. Na lodi se můžete plavit i s vašimi koly, bez problémů lze přepravit 20 kol, další pak podle aktuální obsazenosti. Zastavuje se v přístavišti Kramolín, Dalešice, autokemp Wilsonka, Třesov a Koněšín.