Úvod > Aktuality > Užijte si babí léto ve Šťastné zemi
Užijte si babí léto ve Šťastné zemi
"> "> ">
Zážitky

Užijte si babí léto ve Šťastné zemi

  • Vydáno11. září 2015
Předpověď počasí slibuje na víkend příjemné teploty i sluníčko, zkrátka to pravé babí léto. Vydejte se s dětmi do Šťastné země, kde toto období oslaví speciálním celodenním programem, který pobaví malé i velké návštěvníky. A nezapomeňte dát Šťastné zemi svůj hlas v soutěži DestinaCZe 2015.
V sobotu 12. 9. se v areálu Šťastné země uskuteční akce s názvem Babí léto. Připraven je celodenní program, který začíná už v 10 hod. Těšit se můžete na loutkové divadlo, kouzelníka, koncert i losování o volné vstupenky na sezónu 2016, pro děti je připraven bohatý animační program.

Šťastná země v Radvánovicích u Turnova je největším přírodním dětským hřištěm v České republice. V areálu je rozmístěno více než sto herních prvků pro děti – najdete zde trpasličí vesničku, množství dřevěných domků pro dětské hry, prolézačky, houpačky, ale také babiččinu zahrádku, airsoftovou střelnici, lanové centrum a mnoho dalšího.

Hitem areálu jsou vzduchové velkoplošné trampolíny pro děti i dospělé. Novinkou letošní sezóny je replika hradu Trosky zhotovená v poměru 1:5 s šesti věžemi, cimbuřím, vstupními branami, ochozem a dvěma několikametrovými tobogany částečně vedenými v zemi. V zalesněné dolní části Šťastné země je kromě historické keltské vesničky také „Prožitkový geopark Český ráj“. Jde o netradičně pojatou naučnou stezku plnou dobrodružství a poznání. Atrakcí je ve Šťastné zemi víc než dost, proto pokud byste zde chtěli přenocovat, můžete si pronajmout některé z osmi indiánských týpí.

Šťastná země je letošním finalistou soutěže DestinaCZe 2015. Podpořte ji svým hlasem a vyhrajte zajímavé ceny
Šťastná země v Radvánovicích u Turnova

Šťastná země v Radvánovicích u Turnova

Přírodní areál s množstvím atrakcí (trpasličí vesnička, dřevěný hrad, trampolíny, prolézačky), které jsou přátelské vůči životnímu prostředí. Přijeďte s dětmi strávit den v krásném prostředí Českého ráje.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl