Úvod > Aktuality > Automobilka Škoda připravila v Harrachově zábavný program

Automobilka Škoda připravila v Harrachově zábavný program

Vydáno 11. ledna 2013 Zážitky
Automobilka Škoda vyráží již čtvrtou zimní sezónu do hor. Pod názvem Škoda Park nabízí v deseti českých a moravských zimních střediscích atraktivní sportovně-zábavný program pro celou rodinu. První akce proběhne již v sobotu 19. ledna v Harrachově, kde si užijete nejen skvělou zábavu, ale také koncert skupiny Nightwork.
Už po čtvrté připravila Škoda Auto společně s autorizovanými prodejci pro příznivce značky i všechny milovníky zimních radovánek v deseti zimních střediscích v Krkonoších, Beskydech, Jeseníkách, na Šumavě, v Krušných, Orlických a Jizerských horách oblíbený zimní Škoda Park.

První ze zábavných akcí startuje již 19. ledna v Harrachově, která nabídne příležitost vyzkoušet si jízdu s vozy Superb a Yeti 4x4 v zimních podmínkách, představí zbrusu nový model Škody Octavia, který se nejenom podle vývojářů řadí k nejlepším automobilům v historii automobilky.

Bohatý zábavný program připravili Adéla Gondíková a Martin Dejdar. Na každé akci se také můžete zapojit do tipovací soutěže o zapůjčení modelu Citigo na 9 měsíců (včetně karty na pohonné hmoty v ceně 10 000 Kč) zdarma a dalších 40 atraktivních cen. Dále vás v Harrachově čeká vystoupení jedné z nejpopulárnějších hudebních skupin Nightwork, která bude na první šňůře s novým albem. Akce proběhne v Harrachově prostorách u LD Delta.