Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Zimní Škoda Park: zábava na čtyřech kolech
Sportovní akce

Zimní Škoda Park: zábava na čtyřech kolech

Automobilka Škoda vyráží již čtvrtou zimní sezónu do hor. Pod názvem Škoda Park nabízí v deseti českých a moravských zimních střediscích atraktivní sportovně-zábavný program pro celou rodinu.
Již počtvrté uvidí české hory výjimečný mix jízdních zážitků, zimních radovánek a zábavy pro celou rodinu pod širým nebem. Součástí programu je i letos tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma. Roadshow s vozy Škoda 4×4 navštíví deset lyžařských středisek na území ČR.

V rámci zimního Škoda Parku se uskuteční koncert skupiny Nightwork a proběhne také celá řada zábavných dovednostních soutěží pro děti i dospělé. Soutěžit se bude například v rychlosti nasazování sněhových řetězů, ve střelbě na elektronického hokejového brankáře či v atraktivní dětské soutěži „Chyť si svého Yetiho“. Celým programem budou provázet moderátoři Adéla Gondíková a Martin Dejdar.

V zimním Škoda Parku bude otevřen i Škoda Butik – zóna věnovaná Originálnímu příslušenství a dárkovým předmětům.

Termíny a místa konání akcí:
19. ledna – Harrachov, Krkonoše
20. ledna – Severák (Jizerské hory)
26. ledna – Železná ruda (Šumava)
27. ledna – Lipno (Šumava)
2. února – Bílá (Beskydy)
3. února – Ramzová (Jeseníky)
9. února – Klíny (Krušné hory)
23. února – Dolní Morava (Kralický Sněžník)
24. února – Červená voda (Orlické hory)
2. března – Rokytnice nad Jizerou (Krkonoše)

Grand Opening 2022 – Národní galerie

NGP vás srdečně zve na slavnostní zahájení nové výstavní sezóny!
Praha 7, Praha

Adventní výstava výrobků – Skleněné Vánoce

Adventní program v Třeboni.
Třeboň, Jihočeský kraj

Výstava betlémů v Ivančicích

Výstava betlémů – Památník A. Muchy.
Ivančice, Jihomoravský kraj

Adventní literárně hudební pásmo

Adventní literárně hudební pásmo Delicie Nerkové v podání divadélka Verva a s hudebním doprovodem Markéty Podané (příčná a zobcová flétna).
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Park brutalistních miniatur Kryštofa Kintery na Klárově

V malém parku Holubička na Klárově naproti budově Kunsthalle Praha, si prohlédnete mimořádný soubor modelů brutalistních “soch domů”, které stojí či stávaly v pražských ulicích. Vytvořil je výtvarník Kryštof Kintera.
Praha 1, Praha

Lumina Park Praha

Užijte si dechberoucí procházku říší fantazie a milionů drobných světélek. Unikátní Lumina Park otevírá své brány poprvé v České republice.
Praha 6, Praha

Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech u Lipnice nad Sázavou

V žulových lomech nedaleko hradu Lipnice objevíte uměleckou galerii v přírodě – Národní památník odposlechu. Tvoří jej Bretschneiderovo ucho, Zlaté oči a Ústa pravdy. Cestou se můžete zastavit v hospodě U České koruny v podhradí Lipnice, kde Jaroslav Hašek psal Osudy dobrého vojáka Švejka.
Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

Národní muzeum – historická budova Národního muzea

Jedna z nejvýznamnějších pražských budov byla prohlášená už v roce 1962 za národní kulturní památku. Čechy milovaná a cizinci obdivovaná, osudově spjatá s novodobými českými dějinami, časem neoddělitelně splynula s představou o Národním muzeu jako instituci.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Entrée Olomouc

Pro jedinečného hosta jedinečnou nabídku, to je poselství restaurantu Entrée. Nechejte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.
Olomouc, Olomoucký kraj

Restaurace Jana Punčocháře U Matěje

Šéfkuchař Jan Punčochář, který působil mimo jiné i ve vyhlášených restauracích Le Terroir nebo Grand Cru, otevřel novou restauraci U Matěje v Praze 6, na Hanspaulce. V příjemném prostředí si vychutnáte vynikající speciality moderní i tradiční české kuchyně.
Praha 6, Praha

Hidden Retreat – plovoucí sauna na lomu Hranice

Na hladině zatopeného lomu Hranice u Lipnice nad Sázavou na Vysočině, pluje malá dřevěná sauna se střešní terasou. Společnost Hidden Retreat zde nabízí ubytování a únik před stresem a civilizací.
Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

IF Café – cukrárna ve Werichově vile

Kavárna se nachází v klubové zóně Werichovy vily a je tak součástí stálé expozice. V nabídce jsou domácí designové zákusky, místní specialitou jsou dezerty spojené s lidmi, kteří jsou s historií domu spojeni.
Praha 1, Praha