Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Maranatha – zdravý životní styl v Praze
Restaurace Maranatha - zdravý životní styl v Praze
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace Maranatha – zdravý životní styl v Praze

Svým zaměřením na moderní a zdravou gastronomii kuchyni pomáhá restaurace svým hostům obnovovat vnitřní rovnováhu a vede je ke zdravému životnímu stylu.
V sortimentu restaurace naleznete pestrou nabídku pokrmů pro vaše zdraví, složených pouze z kvalitních surovin. V restauraci si pokrmy namícháte dle vlastní chuti  z teplého a studeného bufetu. K jejich přípravě jsou ve značné míře používány bio suroviny, zcela jsou vyloučeny produkty, obsahující  škodlivá „Éčka“, glutamany, chemická barviva a konzervanty. Pokrmy jsou vhodné pro vegetariány a některé i pro vegany. Široká je i nabídka čerstvých ovocných šťáv a bio nápojů. To vše je situováno do zajímavého interiéru a s příjemným personálem. Návštěva restaurace pro vás může být nejen uklidňujícím okamžikem, neboť zde zapomenete na stres, ale i inspirací pro vaši domácí kuchyni. Vegetariánské pokrmy se totiž chlubí velkou nápaditostí a ten, kdo si myslí, že bez masa nelze žít, může být příjemně překvapen. Přijďte se přesvědčit! V restauraci probíhají jedenkrát za měsíc tzv. Fér rande.

S restaurací Maranatha je spojen i stejnojmenný obchod, nacházející se ve vedlejší budově . Pokud by vás zaujala některá jídla podávaná v restauraci, obchod nabízí suroviny, potřebné pro jejich přípravu ve vaší kuchyni. V nabídce obchodu Maranatha naleznete produkty podporující zdravý životní styl, zdravou výživu, dárkové zboží a přírodní kosmetiku. Zřizovatel restaurace a obchodu Občanské sdružení Maranatha podporuje rovněž vydávání naučných knih se zdravotní, psychologickou a duchovní tematikou pro lidi všech věkových kategorií a společenských vrstev. Tyto knihy spolu s audiovizuálními nosiči naleznete také v nabídce obchodu. V samotném obchodě jsou organizovány jednou až dvakrát týdně praktické přednášky, setkání a semináře, týkající se nejen zdravé výživy, ale také i našeho duchovního života.