Úvod > Co chcete dělat? > Vietnamská restaurace Dian v Michli
Gurmánská turistika

Vietnamská restaurace Dian v Michli

Restaurace v pražském BB Centru nabízí dobroty vietnamské kuchyně s moderním twistem, originální drinky a skvělými víny.
Dian je nová restaurace z dílny bratrů Khanha a Gianga Ta na pražské Brumlovce. Vietnamská fráze „di an“ v překladu znamená „jít jíst“. Provozovatelé chtěli vytvořit místo, kam budete rádi vyrážet se svými nejbližšími a ochutnávat pestrá jídla, skvělá vína a znamenité drinky.

Dřevěné prvky, přírodní materiály, více jak 150 rostlin a rozlehlá otevřená kuchyně – to vše tvoří základ živého prostředí Dianu. Restaurace je rozdělena do tří hlavních částí: bezprostřední okolí otevřené kuchyně, střed restaurace s podlouhlými stoly a zadní klidnější část. Udělejte si rezervaci online a své preferované místo nám můžete sdělit do poznámky.

Nápoje v Dianu považují za rovnocenného partnera k zdejšímu jídlu. Proto kromě pestré nabídky vín zde  najdete i míchané nápoje, které nejen že dají vyniknout pokrmům, ale jsou svébytnými chuťovými zážitky samy o sobě. Z nabídky koktejlů si vyberou i ti, kteří alkohol nevyhledávají.
 
Zážitkem bude společné jídlo – ve společnosti lidí, které máte rádi, prostě chutná lépe. V Dian vám naservírují pokrmy doprostřed stolu tak, jak je to typické ve Vietnamu.
Zobrazit více