!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Dock House - stylová steaková restaurace v Praze-Michli

Restaurace Dock House - stylová steaková restaurace v Praze-Michli

Gurmánská turistika
Restaurace Dock House je stylová steaková restaurace, která se nachází v pražské Michli. Pro vaše děti máme připravený dětský koutek – nově zrekonstruovaný, vybavený hračkami pro kluky a holčičky včetně promítání pohádek. Dětské jídelní židličky a dětské pokrmy jsou samozřejmostí.
Můžete zde ochutnat báječné steaky z hovězí svíčkové plemene Charolais, hovězího flanku z Austrálie, vysokého roštěnce z Jižní Ameriky nebo hangeru ze Severní Ameriky. Specialitou Dock House je telecí maso, které pochází z EKO farmy v podhůří Jeseníků.

Dock House nejsou jen skvělé steaky, ale také pestrá nabídka domácích těstovin, originálních zeleninových salátů či dezertů z vlastní cukrárny… Delikátní pokrmy skvěle doplní široká nabídka vín z celého světa, které vám spolehlivě doporučí náš sommelier. Každý měsíc pro zpestření pořádáme různé tématické akce a degustační menu podle sezónnosti.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 10. 2019