Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Zámecký statek Býkov – odpočinek uprostřed plzeňských lesů
Lázně a wellness

Zámecký statek Býkov – odpočinek uprostřed plzeňských lesů

Statek uprostřed nedotčené přírody v nádherné lesnaté krajině, která je opravdovým rájem pro milovníky dovolené v přírodě. Areál po citlivé rekonstrukci nabízí programy preferující zdravý životní styl – pěší túry nebo vyjížďky na kole či na koni, v zimě běžky.

V prostorách hotelu je k dispozici množství zařízení pro volný čas a zdravý pohyb. Wellness prostory pro uvolnění těla a duše – fitness studio, masáže, sauna, solárium, vířivá vana. Všestranný program pro volný čas doplňují po celý rok četná představení ve staré stodole a bavorské pivnici, jako např. taneční večery či folklórní programy různých žánrů, jako například rockové večery a také diskotéky. V létě se na velké otevřené ploše koná mnoho dalších hudebních akcí a večírků s grilováním. Zajímavým zpestřením je nově zbudovaný driving-range pro začátečníky v golfu.

V objektu se nachází muzeum historických zemědělských strojů a nástrojů. Kromě toho se zde nalézá stará kovárna s původním funkčním vybavením a tzv. "Černá kuchyně" na pečení chleba. Restaurace "Býkov" s venkovní terasou nabízí českou kuchyni, v prostorách Černé kuchyně lze ochutnat jídla staročeská. Nechybí ani moderní lehká kuchyně s vegetariánskými a zeleninovými pokrmy. Nabízíme výborná vína z Čech, Rakouska a Itálie.

V mimořádných dnech zde můžete zažít zajímavá představení, navštívit jarmark či absolvovat prohlídky.

Provozovatel

Zámecký statek Býkov

Hromnice 55
330 04 Hromnice
Tel.:
+420 377 959 355
Tel.:
+420 606 621 898
Email:
bykov@bykov.cz
WWW:
www.bykov.cz
GPS:
49,858819 13,420407
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Postřelí
Tipy na výlet:
Hromnice a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 450 Kč

Poznámka:uvedená cena za 2 lůžkový pokoj/noc

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Klání věků lV. aneb Volání budoucnosti

Klání věků je akce se 100% charitativním záměrem. Každý rok najdeme někoho, kdo nepřízní osudu prožil, či prožívá, zlé časy, a snažíme se mu pomoci. Celý výtěžek akce dotyčnému darujeme, aby mohl zlepšit svou situaci. Je nás hodně a nic nás nezastaví!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Masopust na selském dvoře U Matoušů a na bolevecké návsi

Návštěvníci se mohou těšit na zabijačkové pochoutky.
Plzeň, Plzeňský kraj

Tradiční masopust – Vyhánění zimy z plzeňské kotliny

Na konci února už mají zimy všichni dost – v neděli 26. 2. proto dostane z plzeňské kotliny vyhazov! Alespoň tak si to naplánovali organizátoři této každoroční oblíbené taškařice.
Plzeň, Plzeňský kraj

Metalfest Open Air 2023

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hromnické Červené jezírko – evropský unikát

Voda jezírka je slabým roztokem kyseliny sírové, je proto sterilní a bez života. Sloučeniny železa dodávají jezírku červenou barvu. Tato přírodní památka je evropským unikátem.
Třemošná, Plzeňský kraj

Muzeum Horní Bříza

Město Horní Bříza se ve světě proslavilo svou keramickou výrobou. O její historii se více dozvíte v místním muzeu, které je jediným svého druhu v České republice a pravděpodobně i ve světě.
Horní Bříza, Plzeňský kraj

Rozhledna Radost u Dobříče

Na katastru severoplzeňského Jarova, blízko sousedního Dobříče, stojí soukromá dřevěná rozhledna Radost, která je zpřístupněna široké veřejnosti. Na svět pod sebou shlédnete ze sedmimetrové výšky.
Dobříč, Plzeňský kraj

Závodění na realistických pohyblivých simulátorech

Pro všechny nadšence do motorsportu je tu 301 závodní centrum s 10-ti špičkovými pohyblivými simulátory. Všechny simulátory jsou síťově propojené, takže můžete závodit proti sobě. Přijďte ukázat, co ve vás je.
Třemošná, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a Restaurant Rudolf II. Plasy

Penzion a Restaurant Rudolf II. se nachází v malebném údolí města Plasy, které je vyhlášeno svou pestrostí kulturních památek a překrásnou přírodní scenérií. V areálu je k dispozici také fitness centrum, ve výstavbě je pak nové wellness.
Plasy, Plzeňský kraj

Pivovar Radouš v Druztové – pivo ušatého rytíře

V Druztové na Plzeňsku najdete pivovar s "pivem ušatého rytíře Radouše". V době svého vzniku s výrobou 200 litrů na jednu várku patří pivovar k nejmenším průmyslovým pivovarům v České republice.
Druztová, Plzeňský kraj

Tábořiště Planá u Berounky

Kemp pro vodáky sjíždějící Berounku, milovníky přírody, rybáře a trampy. Zajišťuje ubytování ve vlastním stanu či karavanu. K dispozici jsou terasy nad pláží nebo louka.
Hromnice, Plzeňský kraj

Knížecí pivovar Plasy

Knížecí pivovar Plasy se nachází v části prostorů bývalého pivovaru v areálu kláštera v Plasích. Navázal tak na několika set let starou pivovarnickou a sladovnickou tradici na severním Plzeňsku.
Plasy, Plzeňský kraj