Úvod > Co chcete dělat? > West Park v Plzni – muzeum amerického západu
West Park v Plzni – muzeum amerického západu
"> "> "> "> "> "> Rýžování "> Indiáni "> West Park ">
Přidat foto
Zážitky

West Park v Plzni – muzeum amerického západu

Vraťte se o 150 let zpět a zakuste romantiku amerického západu 19. století. West Park v Plzni je určen nejen pro děti, ale je vhodný i k pořádání společenských a firemních akcí.
Indiáni, kovbojové, pistolníci a s nimi zábava, show, dobrodružství i poučení – to vše na vás čeká v unikátním živém muzeu na okraji Plzně. Ať už přijdete se školou, firmou, rodinou či jednotlivě, věříme, že výpravou do americké historie se nejen dobře pobavíte, ale i odnesete celou řadu zajímavých zážitků a poznání.
 

Co vše vás ve West Parku čeká

Šerif - bezpečnost West Parku je v jeho rukou! Seznamte se s sheriffem, prohlédněte si jeho zbraně a dodržujte jeho zákony, ať neskončíte ve vězeňském voze

Cowboy Area – práskání bičem, svištění lasa a kolty proklatě nízko – vyzkoušejte si práci kovbojů, naučte se ovládat laso či bič a pobavte se humornými scénkami z jejich života.

Show Arena & bar – zhlédněte show v záři reflektorů, uhaste žízeň u baru a protancujte střevíce na parketě!

Indiánská vesnice – navštivte původní obyvatele Ameriky přímo v jejich domovech, nahlédněte do jejich stanů, vyrobte si čelenku a ochutnejte indiánský chléb.

Tábor lovců kožešin – poznejte zákonitosti života v divočině, naučte se rozdělat oheň bez zápalek, rozeznejte zvířata podle kožešiny či stop a prohlédněte si sbírku dobových zbraní.

Zlatokopecký claim – prohledejte koryta plná vody a písku a zažijte opojnou radost z nálezu zlata ve své rýžovací pánvi!

Little WhoreHouse – objevte ne příliš známé prostředí dobových veřejných domů a život místních kurtizán.


West Park je otevřen pouze ve dny, kdy se koná program. Je však možné domluvit individuální prohlídky (pro více jak 10 osob).
 

Rodinné oslavy a firemní akce

Je možné zde uspořádat rodinné oslavy, firemní akce. pro školy je připraven celodenní zábavný a soutěžní program. Jakýkoliv program je možné uspořádat i za nepříznivého počasí.

West Park nabízí:
  • Krytý prostor o kapacitě až 150 lidí
  • Kapacita areálu 500 lidí
  • Taneční parket
  • Možnost doprovodného programu


Ubytování ve West Parku

Indiánské týpí (4-6 osob) 300 Kč / noc
Kovbojský domek (2-3 osoby) 450 Kč / noc
Osadnický vůz (2 osoby) 400 Kč / noc

Návštěvníkům, kteří zůstanou přes noc, je v areálu k dispozici WC s umývárnou a ohniště. Opékadla na buřty rádi zapůjčíme.

Dřevo na oheň je k dispozici za 100,- Kč / kolečko. Pro přespání je nutné dovézt si vlastní spací pytle (v případě týpí i karimatky). Kovbojský domek i osadnický vůz jsou uzamykatelné.

Nocleh (případně snídani) je třeba předem rezervovat na tel: +420 606 77 44 91.

Ubytování a restaurace v okolí

Delish

Delish

Plzeň, Plzeňský kraj
Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj