Úvod > Co chcete dělat? > Poznejte Česko z výšky v čtyřmístném letadle Cirrus
Zážitky

Poznejte Česko z výšky v čtyřmístném letadle Cirrus

Toužíte po netradičním výletu? Vydejte se do oblak a poznejte krásy Česka z výšky! Třeba na vyhlídkovém letu v čtyřmístném letadle Cirrus.

Kochat se můžete pohledem na Ještěd, Bezděz, proletíte se nad hřebeny Jizerských hor až do Krkonoš nad Sněžku. Romantiku jistě navodí pohled na Český ráj, Máchovo jezero či Prachovské skály.

Dopřát si můžete ještě další unikátní zážitek: zkušený pilot, který je zároveň leteckým instruktorem, vás dokonce nechá chvíli letadlo řídit!

Usednete do měkkých kožených sedadel s opěrkou hlavy, k tomu budete mít velký prostor na nohy. Nic nebude překážet — máme speciální prostor na zavazadla.

Vyhlídkový let je dárek? Přineste si s sebou oblíbenou hudbu oslavence a pusťte jí během letu do sluchátek. Z výletu se vrátíte odpočatí a plni zážitků.

Nejkrásnější okruhy vyhlídkových letů:

Okolo Prahy: 140 km, 45 minut, 5.500 korun pro 3 osoby (1.850 korun za osobu). Trasa: Letňany, zámek a park Průhonice, Zbraslav, lom Amerika, hrad Karlštejn, Beroun, Nižbor, hrad Křivoklát, zámek Lány, Slaný, Vodochody a zpět do Letňan.

Jizerky, Krkonoše a Český ráj: 250 km, 1 hodina 10 minut, 6.400 korun pro 3 osoby (2 170 korun za osobu). Trasa: hrad Kokořín, Bezděz, Máchovo jezero, Ještěd, po hřebenech Jizerských hor do Krkonoš, Český ráj a zpět do Letňan.

Orlík: 180 km, 1 hodina, 6.000 korun pro 3 osoby (2 000 korun za osobu). Trasa: Letňany, východní okraj Prahy, soutok Vltavy a Berounky, Davle, zámek Dobříš, Orlická přehrada, zámek Orlík, hrad Zvíkov, Kamýk, Slapy, Průhonice a zpět do Letňan.

Průhonice, Konopiště, Ondřejov: 90 km, 30 minut, 3.500 korun pro 3 osoby (1 170 korun za osobu). Trasa: Letňany, východní okraj Prahy, zámek a park Průhonice, zámek Konopiště, hvězdárna Ondřejov a zpět do Letňan.