Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Onyx Lednice - vinařská turistika na jihu Moravy
Penzion Onyx Lednice - vinařská turistika na jihu Moravy
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Penzion Onyx Lednice - vinařská turistika na jihu Moravy

Zážitky
Na přání vám v Penzionu Onyx připraví komponovaný vinařský program se vším co k tomu patří. Vinařský geocaching to je zážitek, který jinde neprožijete!
Víno je s našim krajem spojeno již od daleké minulosti. Velká část Lednicko-valtického areálu se rozkládá v mikulovské vinařské podoblasti. Část tohoto areálu se nachází v podoblasti slovácké a dotýká se vinařské podoblasti velkopavlovické. Zde již ve středověku zrály hrozny pro potřeby olomouckého arcibiskupství. V Lednicko-valtickém areálu se od 15. stol. zasloužil o rozvoj vinařství především rod Lichtensteinů.

Vyberte si z naší nabídky vinařský geocaching aneb najdi si svou flašku, snoubení sýrů s víny, degustace na lodi, návštěva historických sklepů a další programy s vinařskou tématikou.

Vinařský geocaching - Pěší výlet po atraktivní trase Lednicko-valtického areálu s GPS navigací v ruce. Cestou naše hosty čekají na stanovištích agenti se soutěžními otázkami a ukrytými dárky (láhve znamenitých vín). Soutěž doporučujeme max. pro 10 skupin (asi 5 os. ve skupině), pak zabere 3 - 4 hod.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Relax Hotel Štork

Relax Hotel Štork

Lednice, Jižní Morava