Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Grand Moravia v Lednici
Gurmánská turistika

Restaurace Grand Moravia v Lednici

Grand Moravia Restaurant v Lednici je čtyřhvězdičková hotelová restaurace v moravském stylu. Na jídelním lístku najdete klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je venkovní zahrádka a stylový Moravský salonek s vnitřním grilem a malým tanečním parketem.

Kuchyně v restauraci Grand Moravia již několik let striktně zakazuje používat tzv. "convenience", což jsou veškeré pomocné sušené preparáty, obsahující spoustu nezdravých "éček" a ostatních protispékavých látek a barviv. Veškeré pokrmy, včetně polévek se zde připravují výhradně z prvotních surovin (vývary jsou pouze z masa a kostí nebo čerstvé zeleniny, stejně tak omáčky).

Kuchaři používají pouze čerstvé suroviny z nejbližšího okolí, domácí slaninu, bylinky z vlastní zahrady, bio dýně z vlastního pole, párky od poctivého uzenáře, chovají si zde také vlastní slepice, husy a kachny. Cukrárenskou výrobu vede cukrář, který vystudoval tento obor ve Francii. Jednotlivá menu jsou sestavena s ohledem na krajové odlišnosti.

V restauraci můžete využít i stylový Moravský salonek s kapacitou 45 osob. Vína si můžete zakoupit také s sebou. V létě vás určitě bude lákat k posezení venkovní zahrádka. Restaurace pořádá firemní akce, svatby, společenské události, oslavy narozenin apod.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Onyx v Lednici

Restaurace Onyx v Lednici

Lednice, Jižní Morava
Relax Hotel Štork

Relax Hotel Štork

Lednice, Jižní Morava