Úvod > Co chcete dělat? > V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité
Gurmánská turistika

V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité

Děláme-li něco poprvé, pomůže nám, když nám někdo postup ukáže, než když o tom jen čteme, a navíc se u nás při vaření setkávají lidé se stejnými zájmy, což může být také obohacením.

Nabídka kurzů vaření

Po zkušenostech s kurzy, které pořádáme již od roku 2009 víme, že nám skoro nikdy časový prostor na kurz nestačil, proto jsme připravili kromě odpoledních setkání i několik celodenních kurzů, které dovolují proniknout hlouběji do tajů zdravého vaření.

U těchto kurzů jsme již napevno zařadili ukázku kváskového pečení, které je časově náročnější. Pro obohacení svátečního stolu pořádáme každoročně před obdobím vánočních a velikonočních svátků kurzy přípravy zdravého cukroví bez bílého cukru.

Kurzy vaření jsou určeny jak lidem, kteří chtějí udělat ten první rozhodující krok za svým zdravím a touží vnést zásadní anebo i postupnou změnu do svého stravování, tak těm, kteří po této cestě jdou a chtějí nabrat další inspiraci. Tento směr vám pouze nabízíme, neboť s ním máme dvanáctileté zkušenosti a víme, jak strava dokáže člověka ovlivnit.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí