ÚvodAktualityNaučte se gastro triky přímo od mistrů kuchařů
Zážitky

Naučte se gastro triky přímo od mistrů kuchařů

  • 7. září 2020
Naučte se od mistrů kuchařů základy správně kuchařské techniky i tajemství cizokrajných kuchyní. Chutě i vůně se dokonale prolnou ve vašich výsledných jídlech. Nechte se poučit na některém z kuchařských kurzů a překvapte své blízké a přátele výbornou kuchyní.
Kurzy vaření Soukup – škola vaření v Plzni Zážitky

Kurzy vaření Soukup – škola vaření v Plzni

Plzeňské interiérové studio Interiéry Soukup nabízí kurzy vaření pro širokou veřejnost. Na výběr je mnoho tematických kurzů evropské, asijské nebo mexické kuchyně. Část kurzů zaměřena i na pečení dortů.

Food Atelier Davida Valíčka v Ostravě Zážitky

Food Atelier Davida Valíčka v Ostravě

Objevte svět gastronomie s Davidem Valíčkem! Food Atelier je místem, kde se snoubí láska k jídlu se zábavou a kulinárním uměním. V uvolněné atmosféře se naučíte moderní techniky přípravy pokrmů a principy servírování jídla pro co nejlepší vizuální výsledek.

V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité Gurmánská turistika

V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité

Děláme-li něco poprvé, pomůže nám, když nám někdo postup ukáže, než když o tom jen čteme, a navíc se u nás při vaření setkávají lidé se stejnými zájmy, což může být také obohacením.

Bistrotéka Valachy ve Zlíně Gurmánská turistika

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Přiučte se kuchařskému umění od zkušených mistrů kuchařů, pekařů či cukrářů! Bistrotéka Valachy ve zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín není jen místem, kde se výborně najíte, posedíte u dobrých drinků nebo koupíte prvotřídní „jedlé“ produkty. Nachází se zde také pravidelná Škola vaření.

Pečení frgálů v Resortu Valachy Gurmánská turistika

Pečení frgálů v Resortu Valachy

V Resortu Valachy, který sdružuje trojici hotelů ve Velkých Karlovicích, si můžete frgály nejen zakoupit, ale také vyrobit vlastní pod vedením zdejších pekařek. Kdo by si je chtěl zakoupit, může tak učinit v recepcích hotelů kdykoli během dne.

Cocina Rivero – škola vaření nejen středomořské kuchyně v centru Prahy Gurmánská turistika

Cocina Rivero – škola vaření nejen středomořské kuchyně v centru Prahy

Učte se, tvořte a vychutnejte si autentické jídlo. Škola vaření Cocina Rivero je místo v centru Prahy, kde můžete hodit veškeré starosti za hlavu… Skvělá dostupnost a poloha nabízí ideální únik z každodenního ruchu velkoměsta.

Restaurace a hotel Chateau St. Havel Gurmánská turistika

Restaurace a hotel Chateau St. Havel

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek v Praze 4 – Krč uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí kromě nadstandardního ubytování na zámku řadu dalších služeb.

Pražská kulinářská akademie Gurmánská turistika

Pražská kulinářská akademie

Jsme škola se zaměřením na výuku tradičního kuchařského řemesla. Využíváme moderní technologie. Nabízíme neformální kurzy pro nováčky a taktéž odborné kurzy.

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie Gurmánská turistika

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.

Další aktuality

1. červen v Zoo Praha jako každoročně patří dětem

Všechny děti do 15 let budou moci v sobotu 1. června 2024 přijít do Zoo Praha pouze za 1 korunu! Na tento den, kdy se slaví Den dětí, si pražská zoo připravila pro své nejmladší návštěvníky, bohatý program, který tradičně probíhá ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy.
30. květen 2024 18:00
Příroda, Praha

Věda není nuda: Přijďte na největší vědeckou událost v Česku!

Výstaviště v pražských Letňanech otevírá své brány veřejnosti. Začíná zde totiž Veletrh vědy 2024! Letošní ročník láká na pestré expozice ze všech vědních oborů, hry, praktické ukázky, virtuální realitu nebo rozpravy s experty. O tom, že věda rozhodně není nuda, se přesvědčíte 30. května až 2. června 2024 na Veletrhu vědy Otevřeno je každý den od 10:00 do 18:00 a za vstup se neplatí.
30. květen 2024 14:00
Zážitky, Praha

Na nádraží v Praze-Vršovicích se chystá Regionální den železnice

Už tuto sobotu 1. června, která navíc připadá na Mezinárodní den dětí, se chystá na nádraží v Praze-Vršovicích velká oslava Regionálního dne železnice. České dráhy zvou malé i velké milovníky světa na kolejích na den plný moderní železniční techniky i nostalgie. Oblíbená akce letos proběhne v areálu stanice a depa Vršovice od 9:30 do 17:00 hodin. Nebudou chybět jízdy parních a jiných historických vlaků a děti se mohou těšit na tvořivé dílničky, spoustu další zábavy a slona Elfíka.
30. květen 2024 11:00
Zážitky, Praha

Závody veslic pražské Primátorky se uskuteční už o tomto víkendu

Po vzoru The Boat Race, ve kterém každoročně před zraky milionů diváků měří své síly studenti univerzit v Oxfordu a Cambridge, byly pražské Primátorky původně kláním osmiveslic. Během více než stoleté historie se tuzemská obdoba nejprestižnějšího veslařského závodu světa rozšířila o další disciplíny a dnes je legendární klání na Vltavě několikadenní společenskou událostí. Výjimečnou podívanou souboj univerzitních osem zůstal, proto mu patří velkolepý závod. Letošní Primátorky startují 31. května až 2. června 2024 na Rašínově nábřeží a slibují mnoho napínavých sportovních zážitků.
30. květen 2024 6:00
Letní sporty, Praha

Milovníci aut míří na Legendy do areálu Výstaviště

Ojedinělá automobilová slavnost Legendy vstupuje do svého 9. ročníku a ve dnech 1. a 2. června 2024 otevře své brány na Výstavišti v pražských Holešovicích. Pořadatelé připravili pro širokou veřejnost opět víkend plný automobilových skvostů a zábavy spojené se světem motorismu. Hlavním tématem letošního ročníku je “Anglická noblesa“. Představí se značky Mini, LandRover, Lotus, McLaren, Bentley, Rolls-Royce a další.
29. květen 2024 8:00
Zážitky, Praha

50 tipů, jak si užít volný čas s dětmi v Praze – zábavní parky, muzea a expozice po celý rok

Zůstáváte o víkendu nebo o dovolené s dětmi v Praze? Anebo naopak míříte s celou rodinou do metropole na výlet a hledáte inspiraci, kam se s malými turisty vydat za poznáním i zábavou? V obou případech se vám budou určitě hodit naše tipy, které jsou pro rodiny s dětmi jako ulité. Vydejte se za zvířátky, do originálních expozic, kde si děti vyhrají anebo za zábavou, která bude bavit jak děti, tak dospělé.
29. květen 2024 7:07
Zážitky, Praha

Tipy na víkend v Praze a okolí

Kudy z nudy přináší aktuální tipy na víkend (1.6. – 2.6.) v Praze a jejím okolí. Čeká na vás romantika, sport, výlety do přírody, výstavy, koncerty i adrenalinové zážitky, programy pro rodiny s dětmi a další aktivity: Czech Republic FIM Speedway Grand Prix – Mistrovství světa na ploché dráze 2024, Toulava Fest 2024, Pradědečkův traktor v Národním zemědělském muzeu v Čáslavi, Pražský železniční den 2024, Rumfest 2024. Vyberte si zajímavé akce a naplánujte s námi program na víkend!
29. květen 2024 7:01
Zážitky, Praha

Nově zrekonstruovaný Masarykův včelín uvidíte z Jeleního příkopu

Návštěvníci Pražského hradu mají nyní možnost při procházce Jelením příkopem zahlédnout nově zrekonstruovaný Masarykův včelín, který se od poloviny 30. let minulého století nachází v Lumbeho zahradě. Vidět je z Masarykovy vyhlídky.
28. květen 2024 6:00
Příroda, Praha