!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Taverna U Ezopa v Karlštejně
Taverna U Ezopa
"> Taverna U Ezopa "> Taverna U Ezopa - krb "> Jehnecí kolínko s lilkem na cerveném víne "> Bujurdi z reckých sýru "> Cerstvé ryby "> Svetlý ležák pivo Vilém "> Šéfkuchar Dimitrios "> Oslík Ezop - symbol Taverny "> Oslíci z nedaleké domácí ZOO Romantického Hotelu Mlýn "> Gyros pecený na ohni "> Logo Taverny U Ezopa "> Veprové koleno "> Kurecí salát "> Puding s malinami "> Taverna U Ezopa - terasa "> Taverna U Ezopa "> Testoviny s mušlemi "> Taverna U Ezopa "> Taverna U Ezopa "> "> Detská herna "> Kontosouvli na ohni "> Taverna U Ezopa - terasa "> Taverna U Ezopa - parkovište "> Taverna U Ezopa
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Taverna U Ezopa v Karlštejně

Taverna U Ezopa je moderní řecká restaurace, kde si na své přijdou milovníci řeckých specialit. Restaurace se nachází pod středověkým hradem Karlštejn pouhých 25 kilometrů od centra Prahy a dosažitelná pohodlně vlakem z Hlavního nádraží za 30 minut.
Tradiční řecké pokrmy jako jsou Tzatziki, řecké bifteky Jemisto, kuřecí Souvlaki, Baklava a mnoho dalších připravuje řecký šéfkuchař Dimitrios. Ochutnat můžete zejména některou z řeckých specialit na grilu.
 
Prostory řecké restaurace jsou rozděleny do dvou částí, z nichž jedna kopíruje vzhled tradičních řeckých taveren, jež můžete nalézt na řeckých ostrovech, a druhá část nabízí posezení v moderním prostoru s originálními řeckými doplňky. Obě části restaurace jsou navzájem propojeny a jejich útulný vzhled doplňují dva krby. V teplých dnech je otevřena terasa.
 
Restaurace se nachází hned pod středověkým hradem Karlštejnem. Před restaurací je také k dispozici nově upravené parkoviště a pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi je u restaurace vybudován venkovní dětský koutek. V Taverně U Ezopa jsou cyklisté i motorkáři vítáni.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019
29.8.
Karlštejnská devítka

Karlštejnská devítka

Karlštejn, Střední Čechy
22.5.
Běhej lesy Karlštejn

Běhej lesy Karlštejn

Bubovice, Střední Čechy
25.6.
27.6.
Porta Řevnice 2021

Porta Řevnice 2021

Řevnice, Střední Čechy
8.5.
Dračí lodě Dobřichovice 2021

Dračí lodě Dobřichovice 2021

Dobřichovice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace v Romantickém Hotelu Mlýn

Restaurace v Romantickém Hotelu Mlýn

Karlštejn, Střední Čechy
Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Ochutnejte Karlštejnskou medovinu

Karlštejn, Střední Čechy
Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Zadní Třebaň, Střední Čechy