!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ranč Zálesná Zhoř
Letní sporty

Ranč Zálesná Zhoř

Ranč Zálesná hora se věnuje chovu koní plemene Quarter Horse a Paint Horse a nabízí ustájení pro koně všech plemen, svezení a výcvik dětí na ponících či vodění dětí na koni.
Ranč Zálesná Zhoř nabízí možnost westernového výcviku dětí i dospělých. Rádi zde také poradí všem, kteří chtějí s westernovým sportem začít. Pokud máte vlastního koně a máte zájem o westernový výcvik, je možné si ho dát do dlouhodobého tréninku.

Děti se mohou povzit na spolehlivých a klidných ponících, dále si mohou poníka vyčistit a pomoct při sedlání. Na jízdárně si mohou vyzkoušet jednoduché westernové překážky na poničkách Sisi (děti do 20 kg) a Jessi (děti do 35 kg). Obě poničky se dříve úspěšně účastnily westernových závodů a získaly mnoho titulů. Momentálně jsou obě spolehlivé učitelky i pro ty nejmenší.

Na ranč můžete přijet na jeden den nebo na víkend, můžete se sem také třeba jen přijít poradit s problémem, který trápí vašeho koníka. Pro jezdce je k dispozici vytápěná sedlovna a šatna, sociální zařízení, grilovaci terasa a klubovna.

Ranč nabízí také možnost ustájení vašeho koně včetně pastevního ustájení v ohradě s automatickou napaječkou a neustálým přístupem k senu. Koně jsou ustájení v prostorných boxech, pro březí klisny jsou k dispozici porodní boxy s kamerovým systémem a vlastními výběhy. Koně přes den chodí ven na pastviny s ovocnými stromy, takže mají možnost se schovat do stínu.
Zobrazit více

Provozovatel

Ranč Zálesná Zhoř - pí. Žáková

Zálesná Zhoř 38
664 84 Zálesná Zhoř
Tel.:
+420 776 647 751
Email:
wzakova@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.ranczalesnazh...
GPS:
49,252158 16,279256
 
 

Vstupné

Poznámka:Počítá se pouze čas strávený v sedle na jízdárně: 20 min: 100 Kč, 40 min: 200 Kč, 60 min: 300 Kč.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Akce v okolí

26.2.
27.2.
Slavnosti moravského uzeného na hradě Veveří

Slavnosti moravského uzeného na hradě Veveří

Veverská Bítýška, Jižní Morava
25.9.
31.12.
O tišnovských hodech. O tišnovském pivu

O tišnovských hodech. O tišnovském pivu

Tišnov, Jižní Morava
20.5.
21.5.
Slavnosti chřestu a vína v Ivančicích 2022

Slavnosti chřestu a vína v Ivančicích 2022

Ivančice, Jižní Morava