Úvod > Co chcete dělat? > Ranč Zálesná Zhoř

Ranč Zálesná Zhoř

Letní sporty
Ranč Zálesná hora se věnuje chovu koní plemene Quarter Horse a Paint Horse a nabízí ustájení pro koně všech plemen, svezení a výcvik dětí na ponících či vodění dětí na koni.
Ranč Zálesná Zhoř nabízí možnost westernového výcviku dětí i dospělých. Rádi zde také poradí všem, kteří chtějí s westernovým sportem začít. Pokud máte vlastního koně a máte zájem o westernový výcvik, je možné si ho dát do dlouhodobého tréninku.

Děti se mohou povzit na spolehlivých a klidných ponících, dále si mohou poníka vyčistit a pomoct při sedlání. Na jízdárně si mohou vyzkoušet jednoduché westernové překážky na poničkách Sisi (děti do 20 kg) a Jessi (děti do 35 kg). Obě poničky se dříve úspěšně účastnily westernových závodů a získaly mnoho titulů. Momentálně jsou obě spolehlivé učitelky i pro ty nejmenší.

Na ranč můžete přijet na jeden den nebo na víkend, můžete se sem také třeba jen přijít poradit s problémem, který trápí vašeho koníka. Pro jezdce je k dispozici vytápěná sedlovna a šatna, sociální zařízení, grilovaci terasa a klubovna.

Ranč nabízí také možnost ustájení vašeho koně včetně pastevního ustájení v ohradě s automatickou napaječkou a neustálým přístupem k senu. Koně jsou ustájení v prostorných boxech, pro březí klisny jsou k dispozici porodní boxy s kamerovým systémem a vlastními výběhy. Koně přes den chodí ven na pastviny s ovocnými stromy, takže mají možnost se schovat do stínu.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019