Úvod > Co chcete dělat? > S-centrum – sportovně relaxační centrum v Benešově
S-centrum - sportovně relaxační centrum v Benešově
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

S-centrum – sportovně relaxační centrum v Benešově

Multifunkční centrum na okraji Benešova je určeno všem věkovým kategoriím a nabízí možnosti pohybových aktivit i atraktivní pobyt v krásné přírodě Benešovska. V okolí jsou možnosti cykloturistiky, návštěvy zámků Konopiště, Jemniště, Vlašimi, hradu Český Šternberk nebo vrchu Blaník.

V S-centru můžete odpočívat, posílit ducha a tělo i vylepšit soudržnost sportovního či firemního kolektivu. Areál S-centrum nabízí široké využití. Je určen nejen pro jednotlivce, kteří chtějí relaxovat nebo sportovat, ale i pro sportovní kolektivy a firemní klientelu. Chloubou jsou sportoviště s moderními kvalitními povrchy. V tenisové hale můžete hrát kromě tenisu badminton, volejbal i nohejbal. Pod nafukovací halou je fotbalový umělý trávník čtvrté generace. V prostorách budovy se pak nacházejí sály na aerobik, spinning a kardio-posilovna.

Hotelová část nabízí 21 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, TV, telefonem a připojením na internet. Můžete zde relaxovat ve finské i parní sauně se solnou tryskou, uvolnit se ve vířivce nebo si dopřát různé druhy masáže od sportovní, přes reflexní až po klasickou. Na objednávku nabízíme i solárium.

K pořádání firemních akcí, ale i setkání přátel se nabízí bowling s 6 drahami Brunswick nebo Grosso restaurant s výbornou kuchyní, výrobou domácích těstovin a prostornou terasou. Nezapomněli jsme ani na školení a konference. Nabízíme malý a velký sál s kapacitou 30 a 60 míst, oba vybaveny kvalitní projekcí. Všechny prostory budovy jsou dokonale ozvučeny. Příjemné prostředí vylepšuje moderní vzduchotechnika s termoregulací všech sportovišť.

Je zde i možnost hraní golfu na golfovém hřišti Konopiště a také vyhlídkových letů z letiště Nesvačily. Pro znalce je lahůdkou návštěva muzea motocyklů na zámku Konopiště nebo vojenského muzea Lešany.
 

 

Provozovatel

VHS HC s.r.o.

U Vodárny 2215
Benešov
256 01 Benešov
Tel.:
+420 317 700 283
Email:
m.slavik@scentrum.eu
WWW:
www.scentrum.eu
GPS:
49,789290 14,690450
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Město:
Benešov
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Švejk restaurant u Zimů

Švejk restaurant u Zimů

Benešov, Středočeský kraj
Bellevue Hotel Karlov v Benešově

Bellevue Hotel Karlov v Benešově

Benešov, Středočeský kraj
Café Souvenir

Café Souvenir

Benešov, Středočeský kraj
Sakura’s restaurant v Benešově

Sakura’s restaurant v Benešově

Benešov, Středočeský kraj