!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Fuferna - odpočinek u říčního koupaliště Na Fufernách v Sušici
Letní sporty

Hotel Fuferna - odpočinek u říčního koupaliště Na Fufernách v Sušici

Koupaliště najdete u hotelu Fuferna na nábřeží řeky Otavy. Kromě koupání nabízí však toto kouzelné místo i něco pro pohyb milující návštěvníky. V hotelu se můžete ubytovat nebo využít posezení v restauraci.
Slovo „fuferna" pochází z německého slova uffer což v překladu znamená nábřeží. Takže jak už sám název napovídá jedná se o místo – nábřeží podél řeky Otavy, kam se lidé ze Sušice a blízkého okolí již několik desítek let chodí odpočinou nebo zasportovat.

Nekuřácký hotel Fuferna splňuje sen mnoha návštěvníků. Leží přímo na břehu šumné řeky Otavy
 a přitom v centru královského města Sušice. Nabízí ubytovací kapacitu 20 lůžek ve čtyřech podkrovních pokojích a dvou pokojích v přízemí. Počet lůžek v pokoji je možné po dohodě přizpůsobit vašim přáním (umožní-li to velikost pokoje). Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sprchovým koutem a WC. Hotel  je skvělá volba i pro rodiny s dětmi.

Nekuřácká restaurace Fuferna je otevřená pro hotelové hosty, ale i pro všechny ostatní návštěvníky, kteří si rádi pochutnají na tradiční české kuchyni. Restaurace Fuferna je přizpůsobena i pro nejmenší zákazníky, kteří zde najdou dětskou stoličku, ale i koutek pro zábavu s kamarády, aby si rodiče mohli v klidu pochutnat na jídlech z naší pestré nabídky. V restauraci klademe velký důraz na kvalitní chutná jídla z čerstvých surovin pocházejících především ze Šumavy. Restaurace nabízí ve slunném počasí k posezení rozlehlou terasu s nádherným výhledem na okolí Fuferen s řekou Otavou a horu Svatobor, která se tyčí nad Sušicí.

Hned poblíž se nachází adrenalinové centrum Offpark Sušice.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí