Úvod > Co chcete dělat? > Restaurant a penzion V Gruntě
Ubytování

Restaurant a penzion V Gruntě

V překrásném údolí řeky Olešnice nedaleko Zlatých Hor uprostřed obce Dolní Údolí najdete Penzion V Gruntě, kde je hostům k dispozici stylová restaurace s krbem, nekuřácká jídelna s vyhlášenou domácí kuchyní, vyhřívaná vana, sauna finská, parní a infrasauna s ochlazovacím bazénem nebo sprchou.
Penzion nabízí 23 lůžek. Všechny pokoje jsou pro maximální pohodlí vybavené vlastním sociálním zařízením a mají k dispozici také bezplatné bezdrátové připojení na Wi-Fi internet. Penzion V Gruntě nabízí pro své ubytované hosty stravu jako součást polopenze. V restauraci je možné si rovněž objednat oběd. Pro průchozí hosty nabízíme jídelní lístek s bohatou nabídkou jídel. Restaurace vám zajistí vedle běžného jídla také stravování pro celiaky

V létě nabízí Penzion V Gruntě příjemné posezení na terase a v altánu obohaceném grilováním nebo uzením, venkovní bazén vybavený protiproudem dohřívaný tepelný čerpadlem a pro naše nejmenší také vlastní dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou. Parkování pro návštěvníky je zajištěno přímo v uzavřeném areálu penzionu.

Na požádání lze zajistit masáže či rezervovat společenskou místnost.

Penzion V Gruntě nabízí tiché a klidné místo Jeseníků poblíž známého centra Zlaté Hory vhodné jak pro rekreaci s rodinou, tak pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění a školení. Vyznavačům zimních sportů nabízí Penzion V Gruntě jeden lyžařský vlek přímo u penzionu i s večerním osvětlením a lyžováním. Pro náročnější lyžování pak nabídne Horní Údolí (2 km) – 1.500 m sjezdovek. Ti opravdu nejnáročnější lyžaři pak mohou k lyžování využít možnosti lyžování ve vzdálenějších lyžařských areálech. Pokud dáváte přednost běžkám před sjezdovým lyžováním, určitě oceníte velký výběr běžeckých tras v krásném prostředí Jeseníků.

Provozovatel

Restaurant a penzion V Gruntě

Dolní Údolí 43
793 76 Zlaté Hory
Tel.:
+420 584 453 033
Tel.:
+420 731 526 226
Email:
penzion-v-grunte@...
WWW:
www.penzionvgrunt...
GPS:
50,239782 17,346070
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
28.9.
5.11.
Libor Novotný – Před bezem klekni

Libor Novotný – Před bezem klekni

Jeseník, Olomoucký kraj
8.10.
Dýňová slavnost v Jeseníku

Dýňová slavnost v Jeseníku

Jeseník, Olomoucký kraj
16.11.
Epoque Quartet

Epoque Quartet

Jeseník, Olomoucký kraj
21.10.
Jesenické trhy

Jesenické trhy

Jeseník, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí