Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Šnyt Primka Šternberk
Gurmánská turistika

Restaurace Šnyt Primka Šternberk

Přijďte si pochutnat na skvělé italské pizze, salátech nebo dalších specialitách mezinárodní kuchyně, mezi které patří např. vynikající steaky, speciality k pivu a další výborná jídla.
Řetězec pivních restaurací „Šnyt“ si klade za cíl nabízet svým hostům širokou nabídku piv v té nejšpičkovější kondici, jakou si jen pivní znalec dokáže představit. V nabídce nechybí piva prémiové značky Lobkowicz a další pivní klenoty z nabídky sedmi českých a moravských pivovarů ze společnosti Pivovary Lobkowicz.

Kvalitě piva se zde věnujeme s maximální péčí a pro její dosažení využíváme ty nejlepší technologie – zachlazený skladovací box, chlazené pivní sklenice ve vodní lázni a speciální výčepní kohouty pro čepování „hladinky“ nebo „šnytu“. To vše doplněné příjemným interiérem a skvělou kuchyní.


DENNÍ MENU
Vaříme pro vás meníčka od pondělí do pátku. Aktuální denní nabídku naší restaurace si  můžete prohlédnout kliknutím na tento odkaz a nebo přes položku v menu.

JÍDELNÍ LÍSTEK
Jídelní a nápojový lístek si můžete zobrazit na webu restaurace. Kromě nabídky tam naleznete i fotky některých vybraných jídel a pokrmů.

ROZVOZ
Polední menu rozvážíme od 11:00-14:00 hodin po Šternberku od min. obj. 99 Kč a mimo Šternberk od min.obj. 200 Kč. Od 14:00-20:00 hodin rozvážíme jídlo pouze po Šternberku od min. obj. 200 Kč

OSLAVY A AKCE
Chystáte večírek, oslavu narozenin, zásnuby, křtiny a nevíte, kde párty uspořádat? Vyzkoušejte prožít váš velký den u nás.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Expedice PC

Restaurace Expedice PC

Šternberk, Olomoucký kraj
Autocamp Šternberk

Autocamp Šternberk

Šternberk, Olomoucký kraj
Hotel S-Port Véska u Olomouce

Hotel S-Port Véska u Olomouce

Dolany, Olomoucký kraj