Úvod > Co chcete dělat? > Lázeňské hotely Miramare v Luhačovicích
Lázeňské hotely Miramare v Luhačovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Lázeňské hotely Miramare v Luhačovicích

Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou – luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Město Luhačovice hraje již více než 100 let významnou roli v lázeňství nejen v České republice. Právě na začátku minulého století dal lázním typicky českou podobu Dr. Šťastný spolu se svým dvorním architektem Dušanem Jurkovičem. Spolu s unikátními léčivými prameny, z nichž nejznámějším je bezesporu Vincentka, se tak ocitnete v prostředí, které jinde na světě nenajdete.

Lázeňské hotely Miramare jsou prostě ideálním místem odpočinku a regenerace v srdci nádherných moravských lázní Luhačovice. Komplexní kúra, Lázně na zkoušku pro nováčky, wellness pobyt, prevence civilizačních chorob, antistresový program, program pro seniory, víkendové pobyty, wellness Silvestr... To je ukázka oblíbených pobytů našich hostů.

Lázeňské hotely Miramare jsou tvořeny 3 vzájemně propojenými budovami, které nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v Miramare II a Vila Helena a ubytování v pokojích kategorie standard v Miramare I. Hotely nabízejí příjemné prostředí ve 2 restauracích a zimní terase, vynikající českou a mezinárodní kuchyni a bohatou nabídku nápojů a dezertů hotelového baru.

Hotel Vila Antoaneta je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami a nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v hlavní budově (s výtahem) a ubytování v pokojích kategorie standard ve Vile Pernštýn a Vile Petřín (bez výtahu). Restaurace v hotelu nabízí profesionální gastronomické služby, á la carte s nabídkou vynikající české i mezinárodní kuchyně pečlivě připravené týmem profesionálních kuchařů. Na přání zajistíme cimbálovou muziku i profesionálně řízenou degustaci.

Luxury Spa & Wellness Luhačovice je určen pro nejnáročnější lázeňské hosty, zamilované páry a milovníky kvalitní gastronomie upřednostňující luxusní ubytování, individuální přístup a exkluzivní služby. Hotel nabízí luxusní ubytování v 9 apartmá a individuální přístup pro nejnáročnější lázeňské hosty.
Kulturní památkabyla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Prvky architekta Jurkoviče zde vidíte na každém kroku. Moderní bílý nábytek nádherně kontrastuje s jasně modrou barvou na oknech či červenou na stěnách.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice

Bezručova 338
763 26 Luhačovice
Tel.:
+420 577 659 107
Tel.:
+420 577 659 111
Email:
marketing@miramar...
Email:
recepce@miramare-...
WWW:
www.miramare-luha...
WWW:
https://www.miram...
GPS:
49,102992 17,757106
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Garni hotel Riviera Luhačovice

Garni hotel Riviera Luhačovice

Luhačovice, Zlínský kraj
Lázeňský hotel Palace v Luhačovicích

Lázeňský hotel Palace v Luhačovicích

Luhačovice, Zlínský kraj
Jizba Luhačovice

Jizba Luhačovice

Luhačovice, Zlínský kraj
Restaurace Jizba Luhačovice

Restaurace Jizba Luhačovice

Luhačovice, Zlínský kraj