Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka
Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka

Gurmánská turistika
Slovácko je kraj vína, v každé roční době můžete posedět v některém z mnoha stylových vinných sklípků a ochutnat vynikající bílá i červená vína od nejlepších moravských vinařů. Hotel Panon je vhodný pro pobyty se sportovně-společenským vyžitím s možností návštěvy vinných sklepů v okolí Hodonína.
Moravské Slovácko - kraj památek, krásné přírody, folklóru, gastronomických specialit a vína. Ochutnejte krajové speciality v klimatizované hotelové restauraci. Letní měsíce lákají k večernímu posezení na hotelové terase se specialitami na grilu. Nebo si vyberte z nabídky gastroakcí hotelu - zabíjačky, grilování, zvěřina, vinné sklepy, rodinné oslavy, životní jubilea, svatby. Po celodenní aktivitě uvítáte příjemné ubytování v komfortních dvou a třílůžkových hotelových pokojích. U nás jste prostě doma!

Turistická nabídka: Návštěva zámku v Miloticích, Muzea jihovýchodní Moravy v Mikulčicích, plavba lodí  na Baťově kanále či meandry řeky Moravy, cyklistické výlety do Lednicko-valtického areálu nebo vycházka do lužních lesů vám přinesou nezapomenutelné zážitky. V letních měsících využijete moderně rekonstruované koupaliště s mnoha atrakcemi, tenisové kurty, minigolf, squash či spinning. V zimních měsících vám zajistíme čas pro návštěvu krytého bazénu, sauny či zimního stadionu.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Fresh Burgr’s

Fresh Burgr’s

Hodonín, Jižní Morava
Vinařství Dvořáček Mikulčice

Vinařství Dvořáček Mikulčice

Mikulčice, Jižní Morava