Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Powerkiting v okolí Prahy
Letní sporty

Powerkiting v okolí Prahy

Kurzy powerkitingu a půjčovna vybavení.

Seznámení s drakem – naučíte se startovat a přistávat s kitem, řídit ho ve vzduchu a pochopit základní principy týkající se jízdy za drakem. Dozvíte se důležité informace o teorii řízení draka, o větrném okně a o bezpečnostních zásadách létání s drakem.

Základy kite – naučíte se skloubit řízení draka s vlastním pohybem za drakem. Udržování draka ve správné části větrného okna, popojíždění v požadovaném směru, otáčení se. Dále kurz obsahuje vše z bodu seznámení s drakem.

Pokročilý kiting – začátečnický pohyb za drakem proměníte v jízdu. Naučíte se dojet na určené místo, křižování proti větru, jízdu po větru, objet vyznačené kolečko (trasu) a zásady bezpečnosti při jízdě mezi dalšími kitery. Dále kurz obsahuje vše z bodu základy kitingu.

Landkiting (Buggykiting) – v rámci těchto kurzů vás naučíme vše od úplných začátků (seznamovací kurz 3-5 hodin) přes základy jízdy s buggy nebo mountainboardem (základní kurzy buggykitingu 7-9 hodin) až po ovládnutí jízdy a křižování proti větru (2denní kurzy buggykitingu). V ceně kurzu je zapůjčení draka a buggy (mountainboardu).

V rámci těchto kurzů vás naučíme vše od úplných začátků (seznamovací kurz 3-5 hodin) přes základy jízdy za drakem na mountainboardu (základní kurzy landkiting 7-9 hodin) až po ovládnutí jízdy a křižování proti větru (2denní kurzy landkiting). V ceně kurzu je zapůjčení draka, mountainboard nebo buggy.

 

Provozovatel

Petra Kopecká koladraci.cz

Pražská 709
252 41 Dolní Břežany
Tel.:
+420 732 624 432
Email:
info@koladraci.cz
WWW:
www.koladraci.cz
GPS:
49,975514 14,451227
 
 

Vstupné

Cena: 890 Kč

Poznámka:cena za základní kurz pokročilí, dvoudenní kurz 2890 Kč

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Výroba vánočních dárků

Ve spolupráci s firmou Think creativ vám nabízíme soubor vánočních workshopů pro děti i rodiče.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Betlémy 2022 – kostel sv. Petra a Pavla Radotín

Betlém pro kostel zakoupil v roce 1917 radotínský farář P. Jindřich Ullík. Jesličky pocházejí z místní firmy pana Františka Šenka, který se věnoval výrobě cementového zboží.
Praha 16, Praha

Konvice na čas

Výstava obrazů.
Praha 4, Praha

Meditace snadno a prakticky

Kurz meditace.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Keltský park Dolní Břežany

Keltský park v Dolních Břežanech vznikl na ploše šesti hektarů, které dříve sloužily jako smetiště. Zahradní architekt Zdeněk Sendler se při jeho tvorbě inspiroval zdejší historií spojenou s keltskými oppidy. Součástí rozlehlého parku jsou také tři dětská hřiště, rybníčky a skatepark.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Regionální informační centrum Keltské oppidum Závist

Regionální informační centrum v Dolních Břežanech představuje místní, mimořádně bohatou historii osídlení od pravěku po dnešek. K zásadním objevům vedl výzkum archeologů a jejich významné objevy na kopci Hradiště v oblasti Závisti a Šancí.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Naučná stezka Keltské oppidum Závist

Pro návštěvníky Dolních Břežan jsou připraveny dva okruhy naučných stezek, které seznamují se zdejším osídlením v dávných dobách.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Sportovní hala Dolní Břežany

Od roku 2017 stojí v Dolních Břežanech nová sportovní hala, kterou pro svou činnost využívají místní sportovní kluby i veřejnost.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Chateau Clara Futura – zámek v Dolních Břežanech

Zámek, který patří pražskému arcibiskupství je zrekonstruuvaný na hotel. Zámecký komplex je kombinací historie a moderny. Zámecký hotel není otevřen pro širokou veřejnost.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Olivův pivovar – pivní lázně a masáže

Pivní lázeň má pro naše tělo blahodárné účinky, neboť pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B a minerálů. Prohříváním pokožky dochází také k uvolňování kožních pórů, kterými se i při mírném pocení odplavují škodliviny z těla.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Mlékomat v Jesenici u Prahy

Rádi byste si zakoupili čerstvé mléko přímo od zdroje, ale nevíte, kam se za ním v okolí Prahy vydat? Hned dva mlékomaty, které fungují nonstop, naleznete v Hodkovicích u Jesenice jen kousíček od hranice s Prahou 4.
Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj

Vejcomaty statku Dvořák

Statek Dvořák ze středočeské obce Zlatníky se specializuje na odchov kuřic, prodej vajec a ruční výrobou tradičních válených těstovin. Na jih od Prahy provozuje desítku automatů na čerstvá vejce, kde si tyto produkty můžete koupit kdykoliv během dne i noci.
Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj