Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Powerkiting v okolí Prahy
Letní sporty

Powerkiting v okolí Prahy

Kurzy powerkitingu a půjčovna vybavení.

Seznámení s drakem – naučíte se startovat a přistávat s kitem, řídit ho ve vzduchu a pochopit základní principy týkající se jízdy za drakem. Dozvíte se důležité informace o teorii řízení draka, o větrném okně a o bezpečnostních zásadách létání s drakem.

Základy kite – naučíte se skloubit řízení draka s vlastním pohybem za drakem. Udržování draka ve správné části větrného okna, popojíždění v požadovaném směru, otáčení se. Dále kurz obsahuje vše z bodu seznámení s drakem.

Pokročilý kiting – začátečnický pohyb za drakem proměníte v jízdu. Naučíte se dojet na určené místo, křižování proti větru, jízdu po větru, objet vyznačené kolečko (trasu) a zásady bezpečnosti při jízdě mezi dalšími kitery. Dále kurz obsahuje vše z bodu základy kitingu.

Landkiting (Buggykiting) – v rámci těchto kurzů vás naučíme vše od úplných začátků (seznamovací kurz 3-5 hodin) přes základy jízdy s buggy nebo mountainboardem (základní kurzy buggykitingu 7-9 hodin) až po ovládnutí jízdy a křižování proti větru (2denní kurzy buggykitingu). V ceně kurzu je zapůjčení draka a buggy (mountainboardu).

V rámci těchto kurzů vás naučíme vše od úplných začátků (seznamovací kurz 3-5 hodin) přes základy jízdy za drakem na mountainboardu (základní kurzy landkiting 7-9 hodin) až po ovládnutí jízdy a křižování proti větru (2denní kurzy landkiting). V ceně kurzu je zapůjčení draka, mountainboard nebo buggy.

 

Provozovatel

Petra Kopecká koladraci.cz

Pražská 709
252 41 Dolní Břežany
Tel.:
+420 732 624 432
Email:
info@koladraci.cz
WWW:
www.koladraci.cz
GPS:
49,975514 14,451227
 
 

Cena

Cena: 890 Kč

Poznámka:cena za základní kurz pokročilí, dvoudenní kurz 2890 Kč

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Aktuality

Vepřové hody v Dolních Břežanech

Zveme vás na 2. ročník Vepřových hodů na náměstí v Dolních Břežanech!
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Jóga na šťastný start do nového lunárního roku – roku draka

Jógová praxe vhodná i pro úplné začátečníky.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Linoryt

Kreativní workshop pro dospělé a děti od 12 let (mladší děti pouze společně s dospělými). Objevte fascinující techniku linorytu a ručního tisku s výtvarnicí Evou Roverovou.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Sebeobrana

Kurz Sebeobrany zahrnuje 3 lekce, každá lekce 60minut.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Kurz moderní kaligrafie

Kurz moderní kaligrafie malým štětcovým fixem pro dospělé a starší děti od 12let. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Princezna Čokoláda

Divadelní představení Dobře naladěného divadla. Vhodné pro děti od 3 do 8 let.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Smyslohraní

Zábavné pornávání všwmi smysly.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Robotika a Lego mechanika

Workshop pro děti 4-6let a 6+.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

Keltský park Dolní Břežany

Keltský park v Dolních Břežanech vznikl na ploše šesti hektarů, které dříve sloužily jako smetiště. Zahradní architekt Zdeněk Sendler se při jeho tvorbě inspiroval zdejší historií spojenou s keltskými oppidy. Součástí rozlehlého parku jsou také tři dětská hřiště, rybníčky a skatepark.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Regionální informační centrum Keltské oppidum Závist

Regionální informační centrum v Dolních Břežanech představuje místní, mimořádně bohatou historii osídlení od pravěku po dnešek. K zásadním objevům vedl výzkum archeologů a jejich významné objevy na kopci Hradiště v oblasti Závisti a Šancí.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Naučná stezka Keltské oppidum Závist

Pro návštěvníky Dolních Břežan jsou připraveny dva okruhy naučných stezek, které seznamují se zdejším osídlením v dávných dobách.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Sportovní hala Dolní Břežany

Od roku 2017 stojí v Dolních Břežanech nová sportovní hala, kterou pro svou činnost využívají místní sportovní kluby i veřejnost.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

ELI Beamlines – nejvýkonější laser na světě mají v Dolních Břežanech

Vše začalo v roce 2002, realizací dosavadní vize proměny Dolních Břežan. Obec ukončila svůj dosavadní nahodilý stavební boom a odstartovala systematickou změnu.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Unikátní hřbitov v Dolních Břežanech

Nový hřbitov v Dolních Břežanech tvoří přirozenou součást komponované krajiny. V roce 2017 byl oceněn Národní cenou za architekturu. Získal 1. místo v kategorii krajinná architektura.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Dětské hřiště na letišti Točná

Od června 2015 neslouží letiště Točná pouze letadlům, ale také dětem, které se zde mohou vydovádět na mnoha atrakcích. A rodiče si mohou odpočinout na lavičkách.
Praha 12, Praha

Expozice na letišti Točná

Letiště Točná je součástí veřejné dopravní infrastruktury ČR a integrovaného záchranného systému. Jedná se o malé letiště v klidné lokalitě na okraji, Prahy mezi Komořany a Cholupicemi. Každou druhou sobotu v měsíci od března do prosince se zde konají Dny otevřených dveří.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Chateau Clara Futura – zámek v Dolních Břežanech

Zámek, který patří pražskému arcibiskupství je zrekonstruuvaný na hotel. Zámecký komplex je kombinací historie a moderny. Zámecký hotel není otevřen pro širokou veřejnost.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Olivův pivovar – pivní lázně a masáže

Pivní lázeň má pro naše tělo blahodárné účinky, neboť pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B a minerálů. Prohříváním pokožky dochází také k uvolňování kožních pórů, kterými se i při mírném pocení odplavují škodliviny z těla.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

Mlékomat v Jesenici u Prahy

Rádi byste si zakoupili čerstvé mléko přímo od zdroje, ale nevíte, kam se za ním v okolí Prahy vydat? Hned dva mlékomaty, které fungují nonstop, naleznete v Hodkovicích u Jesenice jen kousíček od hranice s Prahou 4.
Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj

Vejcomaty statku Dvořák

Statek Dvořák ze středočeské obce Zlatníky se specializuje na odchov kuřic, prodej vajec a ruční výrobou tradičních válených těstovin. Na jih od Prahy provozuje desítku automatů na čerstvá vejce, kde si tyto produkty můžete koupit kdykoliv během dne i noci.
Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj

Camping Oase Praha

Camping leží na jižním okraji Prahy, mezi obcemi Zatníky a Libeň. Kemp nabízí ubytování ve stanech, karavanech i v budově. Je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovce, turisty, cyklisty a další milovníky kempování.
Dolní Břežany, Středočeský kraj

U Krbu ve Vestci u Prahy – hotel, restaurace a bowling

Restaurace pojme až 150 hostů. V případě zájmu je k dispozici také salonek s 15 místy. Gastronomické uspokojení u nás najdete v jakoukoliv dobu, ať se budete chtít nasnídat, poobědvat či povečeřet.
Vestec, Středočeský kraj

Aurooms Zlatníky-Hodkovice

Navštivte Penzion Aurooms a objevte krásy Zlatníků-hodkovic a okolí. Dopřejte si zasloužený odpočinek.
Zlatníky-Hodkovice, Středočeský kraj

Restaurace Škoda lásky na Zbraslavi

Světově proslulou polku složil slavný zbraslavský kapelník Jaromír Vejvoda. Napsal ji v místech, kde dnes stojí restaurace Škoda lásky.
Praha 5, Praha