Úvod > Co chcete dělat? > Pension Sv. Maur v Bečově nad Teplou
Ubytování

Pension Sv. Maur v Bečově nad Teplou

Pension Sv. Maur se nachází se v samém centru malebného městečka Bečov nad Teplou, které leží přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Slavkovský les v údolí říčky Teplé mezi Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi.
Jen pár metrů od penzionu stanete před branami rozsáhlého komplexu hradu a zámku, který tvoří působivou ozdobu a dominantu městečka. V bezprostředním okolí penzionu je pak krásná a nedotčená příroda, kterou byste jen těžko hledali jinde. Údolí řeky Teplé s jejími meandry, skalnatými i zalesněnými svahy a vřesovišti láká nejenom k romantickým procházkám, ale i ke sportovním výkonům cyklistů.

V penzionu je pro vás připraveno ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT a koupelnou s WC a sprchou. Všechny pokoje jsou upravené v příjemných teplých barvách a zařízené dřevěným nábytkem. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu (W-Fi).

Každé ráno si hosté mohou pochutnat na místní i mezinárodní snídani. Bar nabízí různé nápoje a občerstvení. Součástí penzionu je také kavárna. Pension naleznete pouhých 260 metrů od zámku v Bečově nad Teplou a na vlakové nádraží Bečov nad Teplou je to 650 metrů.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Laverna Romana, s.r.o.

nám. 5. května 28/5
364 64 Bečov nad Teplou
Tel.:
+420 602 414 955
Email:
pension@lavernaro...
WWW:
www.lavernaromana...
GPS:
50,084007 12,838732
 
 

Vstupné

Cena: 700 Kč

Poznámka:Cena za osobu v hlavní sezóně. Mimo sezónu 500 - 600 Kč. V ceně je zahrnuta snídaně.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí