Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a restaurace Hradní Bašta v Bečově nad Teplou
Penzion a restaurace Hradní Bašta v Bečově nad Teplou
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Penzion a restaurace Hradní Bašta v Bečově nad Teplou

Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou vzdáleném 20 km od Karlových Varů v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.
Penzion v Bečově nad Teplou nabízí ubytování pro 48 osob, celoroční provoz restaurací, posezení na terasách nebo ve vinném sklípku a vlastní parkování. Dolní restaurace se sálem a LCD projektorem je vhodná pro různé firemní večírky, školení, rauty, oslavy a svatby. Součástí penzionu je i rybník vzdálený cca 400 m, kde se na objednávku pořádají outdoorové akce.

Penzion v Bečově sestává ze dvou částí – staré a nové. Stará část je zrekonstruovaný patrový domek z roku 1761. K domku patří průchod do bývalé židovské čtvrti (tzv. Židovská branka). Před 2. světovou válkou zde bydlel kloboučník Anton Wölfl. Při rekonstrukci byl brán velký zřetel na zachování původního rázu budovy, proto zde můžeme najít původní hrázděné zdi, dřevěné podlahy a stropy. Nachází se zde horní restaurace, vinný sklípek a 8 pokojů. Nová část byla přistavěna. K dispozici je tu 8 pokojů, dolní restaurace s konferenčním sálem a vinotéka.

K posezení venku v letních měsících můžete využít tří teras. Všechny tři mají úžasný výhled, ať už na hrad a zámek, náměstí, či krásnou okolní přírodu. Ve dvou restauracích najdete široký výběr jídel převážně tradiční české kuchyně. Útulné prostředí horní restaurace s kapacitou 40-ti míst nabízí klidné posezení, jehož příjemnou atmosféru dokresluje otevřený krb. Dolní restaurace s velkým barem je určena až pro 60 návštěvníků a je průchozí na terasu, kterou je možno si rezervovat. Atraktivním prvkem vinného sklípku s kapacitou 30 míst je studna nacházející se pod skleněným krytem v podlaze. Vinotéka je zásobena kvalitními moravskými víny od firmy Livi Dubňany.

Nejbližší okolí Bečova nad Teplou nabízí široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití v každém ročním období. Je zde možnost turistiky, cykloturistiky, rybaření, houbaření, návštěv hradů a zámků, jakož i přírodních útvarů.
 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace U Zámku v Bečově nad Teplou

Penzion a restaurace U Zámku v Bečově nad Teplou

Bečov nad Teplou, Karlovarský kraj
Rodinný pension Bečov

Rodinný pension Bečov

Bečov nad Teplou, Karlovarský kraj
Pension Sv. Maur v Bečově nad Teplou

Pension Sv. Maur v Bečově nad Teplou

Bečov nad Teplou, Karlovarský kraj