Úvod > Co chcete dělat? > Pelléova vila v Praze 6 Bubenči
Kultura

Pelléova vila v Praze 6 Bubenči

Spolek Porte otevřel v Pelléově vile novou galerii, kulturní centrum a kavárnu. V přízemí se otevřela seniorská Fresh Akademie, dále zde nechybí možnost přihlásit se do jazykových kurzů, či navštěvovat výtvarnou přípravku. Mladé páry si ve zdejší obřadní síni mohou říci své ano.

Villa Pellé slouží jako multifunkční objekt, který se ve své programové nabídce zaměřuje především na kulturní akce – výstavy, aukce moderního a současného umění, koncerty a divadelní představení. Nechybí ani jazykové a výtvarné kurzy, přednášky, poradenství a další služby, včetně příjemného posezení v místní nové kavárně. Každé podlaží novorenesančního domu slouží jinému účelu.

Výstavní prostor v prvním podlaží je určen pořádání krátkodobých výstav a v obřadní síni, jež je propojena se zahradou, se kromě svateb a jiných ceremonií, budou konat komorní koncerty, divadelní představení, slavnostní setkání u různých příležitostí a společenské akce.

V druhém podlaží je situována galerie a lektorská místnost. O patro výše, v půdních prostorách vily, se konají workshopy a mimo jiné je to prostor určený k odpočinku.

Kavárna je situována v suterénním prostoru vily s přímým vstupem na zahradu. V suterénu je umístěna také klubovna pro seniory a Fresh senior Akademie.

Provozovatel

Villa Pellé

Pelleova 10
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 224 325 224
Tel.:
+420 725 537 142
Email:
info@villapelle.cz
WWW:
www.villapelle.cz
GPS:
50,099100 14,407259
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Časová náročnost

1,0 hodina