Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Harmonizační studio Osm na Praze 6
Životní styl

Harmonizační studio Osm na Praze 6

Harmonizační studio Osm vzniklo propojením několika tvůrčích žen a objevením inspirativního prostoru v Srbské 2 nedaleko metra Hradčanská. Studio nabízí dvě místnosti na terapie a poradenství, třetí místnost slouží ke cvičení jógy, meditacím, k tanci a přednáškám či seminářům.

Harmonizaci duše a těla nádherně doplňuje zdejší výtvarná galerie, jež je součástí celého studia a o niž se stará malířka Eva Ova. Až Harmonizační studio navštívíte, sami pocítíte zvláštní atmosféru, kterou tento prostor dýchá a která vám poskytne odpoutání od všedních starostí.

Psychologické poradenství a terapie: můžete očekávat profesionální a citlivý přístup zkušené terapeutky, která vám poskytne bezpečný prostor pro sdílení témat, která vás trápí, a podporu při hledání vašeho způsobu, jak se s nimi vyrovnat. Poradenství a terapie může probíhat formou jednorázového setkání, nebo dlouhodobější spoluprace. Záleží na vašich potřebách a individuální domluvě s terapeutkou.

Bylinky s Magdalénou Dobromilou: pravidelná dopolední setkávání každý čtvrtek (10-11:30 hodin) nejen pro maminky s dětmi, které se zajímají se o zdravé vaření, léčení a používání bylinek podle ročních období s autorkou knihy "Bylinky pro děti a maminky" Magdalénou Dobromilou Staňkovou. Za dobrého počasí možnost vycházek do blízkého parku Stromovka.

Aromaterapie: rostlinné silice jsou nazývány životní energií nebo též duší rostlin a v přírodě mají pravděpodobně funkci ochranou a komunikační. Aromaterapie ve svém celostním přístupu k člověku využívá tyto léčivé přírodní látky k aktivaci hloubkové regenerace a přirozeného zdraví. V našem organismu působí tyto látky hned v několika rovinách – kůží se dostávají do krevního oběhu a pozitivně ovlivňují fyzické tělo a zároveň pomocí nejtajemnějšího smyslu čichu ovlivňují přímo a bezpečným způsobem hluboké vrstvy naší psychiky.

Ladění tibetskou mísou: tibetské mísy jsou hojně využívány v diagnostice, léčitelství a terapiích. Jsou rozeznívány a přikládány přímo na postižené části klienta, kde harmonizují průtok energie daným místem. V Tibetu lidé věří, že pravidelná hra na tibetskou mísu zbavuje člověka karmické zátěže. Tibetské mísy se používají jak při meditacích, tak k vyléčení různých neduhů lidského těla a k uvolňování čaker, našich energetických kanálů.

Alternativní medicína: metody alternativní medicíny jsou velice účinné a šetrné k lidskému organismu, stimulují organismus k využití vlastních obranných sil a mechanismů a kladou důraz na individualitu pacienta. Jejich cílem je navodit v organismu celkovou harmonii. Zaměřuje se na odstranění příčin nemocí, nikoli jen na potlačení příznaků.

Jóga: lekce jógy probíhají na principech hatha jógy, posilují fyzickou pružnost a kondici a zároveň pozitivně ovlivňují psychiku. Zaměřují se na celkové uvolnění těla i mysli a na správné a vědomé dýchání. Součástí lekcí jsou delší a hlubší relaxace, dechová cvičení (pránajáma) a kratší meditace, případně další techniky (Joganidra, Prana Chanalising).

Meditační arteterapie s Evou: kromě harmonizujích obrazů na míru a výstavy svých obrazů v galerii studia Osm, nabízí Eva také semináře, ve kterých se propojují umění jak receptivní (přijímaný zážitek) tak aktivní (vlastní tvoření) s relaxačními a meditačními technikami.

Harmonizující obrazy: vznikají ve tvorbě Evy Ovy jako výsledek duchovních hledání, meditací a touhy propojovat hranici toho, co je viditelné a co viditelné není. Každé dílo působí na člověka; a jaký má na něho vliv, to už je kód, který do svého tvůrčího potenciálu každý umělec přenáší. Podle datumu narození a jména, může Eva Ova vnitřním vhledem – intuitivní kresbou, namalovat obraz co nejbližší vnitřnímu ladění dané osoby. Nejčastěji maluje "osobního" anděla... anděla ve smyslu symbolu ochrany s atributy potřebnými pro toho, pro koho je kresba určena. Technika je akvarel na plátně a lze si objednat různé velikosti. Cena se odvíjí od rozměru.

Numerologie a výklad karet: osobní všeobecný výklad tarotových karet a numerologické výpočty osobnosti – osobní číslo určuje cíl člověka v tomto životě.  Porovnávání vhodnosti výběru partnerů podle jejich osobních čísel.

Provozovatel

Studio Osm

Srbská 2
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 724 116 611
Email:
info@studioosm.cz
WWW:
www.studioosm.cz
GPS:
50,098999 14,405780
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Víkend tvůrčího psaní

Seminář probíhá od soboty do neděle v čase 10:00–17:00 s pauzou na oběd a s dalšími krátkými přestávkami na občerstvení.
Praha, Praha

Tajemství vil Petschků v Bubenči – komentovaná procházka

Tentokrát vás procházka pražskou vilovou kolonií Bubeneč zavede k honosným rezidencím jedné z nejbohatších rodin první republiky.
Praha 6, Praha

František Bílek a Otokar Březina

Komorní výstava v Bílkově vile v Praze představuje stěžejní Bílkovy práce, inspirované Březinovými básněmi a prózou.
Praha 6, Praha

Ochutnávka tvůrčího psaní

Jak se posunout ve svých textech?
Praha 6, Praha

Ochutnávka tvůrčího psaní

Jak se posunout ve svých textech?
Praha 6, Praha

Ochutnávka tvůrčího psaní

Jak se posunout ve svých textech?
Praha 6, Praha

Dny otevřených dveří v Kramářově vile 2023

Návštěvníci mají ojedinělou možnost nahlédnout do míst, kde se setkávají významné osobnosti české i světové politické scény. Návštěvníci uvidí, jaký měl vkus první ministerský předseda svobodného Československa a jeho manželka.
Praha 1, Praha

Na Hrad za Plečnikem – komentovaná procházka

Pražský hrad, odvěký symbol českého státu i největší hradní komplex na světě. Je tvořen rozsáhlým souborem rozmanitých paláců, církevních a dalších staveb z různých období.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Kurzy designu

Kurz pro všechny, kteří si chtějí vytvořit návrh konkrétní místnosti. Výstupem kurzu je váš návrh.
Praha 6, Praha

Ateliér Zazrcadlem – kurzy skleněné mozaiky

Chcete si zkusit vytvořit vlastní mozaiku? Dárek pro sebe, přátele? Dekoraci do bytu?
Praha, Praha

Pelléova vila v Praze 6 Bubenči

Spolek Porte otevřel v Pelléově vile novou galerii, kulturní centrum a kavárnu. V přízemí se otevřela seniorská Fresh Akademie, dále zde nechybí možnost přihlásit se do jazykových kurzů, či navštěvovat výtvarnou přípravku. Mladé páry si ve zdejší obřadní síni mohou říci své ano.
Praha 6, Praha

Vila Otto Petschka – rezidence velvyslance Spojených států amerických

Honosnou vilu s neuvěřitelnými 148 místnostmi si nechal postavit bankéř Otto Petschka v letech 1924-30.
Praha 6, Praha

Koulova vlastní vila

Tato patrová vila, postavena v letech 1895 – 1896, spojuje prvky lidové architektury a vladislavské gotiky. Patřila architektovi Janu Koulovi, který vyl předním představitelem historismu v Čechách druhé poloviny 19. století.
Praha 7, Praha

Suchardova ateliérová vila v Praze Bubenči

Vilu se zahradou a ateliérem zapsanou v seznamu kulturních památek ČR a chráněnou jako nemovitou památku navrhoval architekt Jan Kotěra.
Praha 6, Praha

Muzeum Stanislava Suchardy

Muzeum se nachází v Suchardově vile vybudované podle projektu architekta Jana Kotěry v letech 1904 – 1906. Hlavní prostory Suchardovy vily se dodnes dochovaly ve stavu, jak byly před více než sto lety Kotěrou navrženy, a to i včetně interiérových detailů.
Praha 6, Praha

Pivní & Vinné Lázně Pramen

Lázně Pramen vás přenesou do světa skutečných lázní! Pramen je přirozený vývěr podzemní vody na zemský povrch.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Potrvá v Dejvicích

Kavárna Potrvá se nachází ve sklepních prostorách činžovního domu v pražských Dejvicích.
Praha 6, Praha

Kavárna Místo v pažských Dejvicích

V pražských Dejvicích najdete vynikající kavárnu Místo, která připravuje kávu české pražírny výběrové kávy Doubleshot. Na své si tu přijde každý, kdo má rád kvalitní kávu, domácí sladkosti a bistro styl kuchyně.
Praha 6, Praha

Automat Matuška v Dejvicích

Výčep Automat Matuška je první samostatnou restauraci populárního rodinného minipivovaru Pivovar Matuška. Svým fanouškům i nově příchozím nabízí pivní speciály a jídla v moderním interiéru.
Praha 6, Praha

La Forme bakery & café

La forme je pekárna s duší rockové hvězdy. Tradice se setkává s inovací a to ve formě výborných croissantů, dánského pečiva, výběrové kávy a velebné atmosféry.
Praha, Praha

Bistro à Table! .....kousek Francie v Dejvicích

V bistru à Table! se snoubí francouzský šarm spolu s uvolněnou kosmopolitní atmosférou v designově neotřelém prostředí. Šéfkuchař a majitel bistra Jean-Charles Berger je rodilý Pařížan, pro kterého je jídlo a jeho příprava velkou životní láskou a vášní.
Praha 6, Praha

Japonská restaurace Mash Hana v Praze-Dejvicích

Autentická japonská rodinná restaurace se nachází v pražských Dejvicích v Badeniho ulici. Pravé japonské speciality si vychutnáte v krásném a moderním prostředí, z kterého na vás hned od vchodu dýchne pravá japonská kultura.
Praha 6, Praha

Restaurace U Veverky

Tradiční staropražská pivnice s tankovým plzeňským pivem a poctivou českou kuchyní na rohu Eliášovy a Jaselské ulice v Bubenči.
Praha, Praha

Café Záhorský v Dejvicích

Myšlenkou na otevření kavárny v Dejvicích na Hradčanské se majitelé zabývali dlouhou dobu. Cílem byla snaha otevřít prostor, kde se budou potkávat nejen místní, ale i podnik, který nabídne posezení u dobrého jídla a pití.
Praha 6, Praha