Úvod > Co chcete dělat? > Harmonizační studio Osm na Praze 6
Životní styl

Harmonizační studio Osm na Praze 6

Harmonizační studio Osm vzniklo propojením několika tvůrčích žen a objevením inspirativního prostoru v Srbské 2 nedaleko metra Hradčanská. Studio nabízí dvě místnosti na terapie a poradenství, třetí místnost slouží ke cvičení jógy, meditacím, k tanci a přednáškám či seminářům.

Harmonizaci duše a těla nádherně doplňuje zdejší výtvarná galerie, jež je součástí celého studia a o niž se stará malířka Eva Ova. Až Harmonizační studio navštívíte, sami pocítíte zvláštní atmosféru, kterou tento prostor dýchá a která vám poskytne odpoutání od všedních starostí.

Psychologické poradenství a terapie: můžete očekávat profesionální a citlivý přístup zkušené terapeutky, která vám poskytne bezpečný prostor pro sdílení témat, která vás trápí, a podporu při hledání vašeho způsobu, jak se s nimi vyrovnat. Poradenství a terapie může probíhat formou jednorázového setkání, nebo dlouhodobější spoluprace. Záleží na vašich potřebách a individuální domluvě s terapeutkou.

Bylinky s Magdalénou Dobromilou: pravidelná dopolední setkávání každý čtvrtek (10-11:30 hodin) nejen pro maminky s dětmi, které se zajímají se o zdravé vaření, léčení a používání bylinek podle ročních období s autorkou knihy "Bylinky pro děti a maminky" Magdalénou Dobromilou Staňkovou. Za dobrého počasí možnost vycházek do blízkého parku Stromovka.

Aromaterapie: rostlinné silice jsou nazývány životní energií nebo též duší rostlin a v přírodě mají pravděpodobně funkci ochranou a komunikační. Aromaterapie ve svém celostním přístupu k člověku využívá tyto léčivé přírodní látky k aktivaci hloubkové regenerace a přirozeného zdraví. V našem organismu působí tyto látky hned v několika rovinách – kůží se dostávají do krevního oběhu a pozitivně ovlivňují fyzické tělo a zároveň pomocí nejtajemnějšího smyslu čichu ovlivňují přímo a bezpečným způsobem hluboké vrstvy naší psychiky.

Ladění tibetskou mísou: tibetské mísy jsou hojně využívány v diagnostice, léčitelství a terapiích. Jsou rozeznívány a přikládány přímo na postižené části klienta, kde harmonizují průtok energie daným místem. V Tibetu lidé věří, že pravidelná hra na tibetskou mísu zbavuje člověka karmické zátěže. Tibetské mísy se používají jak při meditacích, tak k vyléčení různých neduhů lidského těla a k uvolňování čaker, našich energetických kanálů.

Alternativní medicína: metody alternativní medicíny jsou velice účinné a šetrné k lidskému organismu, stimulují organismus k využití vlastních obranných sil a mechanismů a kladou důraz na individualitu pacienta. Jejich cílem je navodit v organismu celkovou harmonii. Zaměřuje se na odstranění příčin nemocí, nikoli jen na potlačení příznaků.

Jóga: lekce jógy probíhají na principech hatha jógy, posilují fyzickou pružnost a kondici a zároveň pozitivně ovlivňují psychiku. Zaměřují se na celkové uvolnění těla i mysli a na správné a vědomé dýchání. Součástí lekcí jsou delší a hlubší relaxace, dechová cvičení (pránajáma) a kratší meditace, případně další techniky (Joganidra, Prana Chanalising).

Meditační arteterapie s Evou: kromě harmonizujích obrazů na míru a výstavy svých obrazů v galerii studia Osm, nabízí Eva také semináře, ve kterých se propojují umění jak receptivní (přijímaný zážitek) tak aktivní (vlastní tvoření) s relaxačními a meditačními technikami.

Harmonizující obrazy: vznikají ve tvorbě Evy Ovy jako výsledek duchovních hledání, meditací a touhy propojovat hranici toho, co je viditelné a co viditelné není. Každé dílo působí na člověka; a jaký má na něho vliv, to už je kód, který do svého tvůrčího potenciálu každý umělec přenáší. Podle datumu narození a jména, může Eva Ova vnitřním vhledem – intuitivní kresbou, namalovat obraz co nejbližší vnitřnímu ladění dané osoby. Nejčastěji maluje "osobního" anděla... anděla ve smyslu symbolu ochrany s atributy potřebnými pro toho, pro koho je kresba určena. Technika je akvarel na plátně a lze si objednat různé velikosti. Cena se odvíjí od rozměru.

Numerologie a výklad karet: osobní všeobecný výklad tarotových karet a numerologické výpočty osobnosti – osobní číslo určuje cíl člověka v tomto životě.  Porovnávání vhodnosti výběru partnerů podle jejich osobních čísel.

Provozovatel

Studio Osm

Srbská 2
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 724 116 611
Email:
info@studioosm.cz
WWW:
www.studioosm.cz
GPS:
50,098999 14,405780
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Časová náročnost

1,5 hodiny