Úvod > Co chcete dělat? > Městský hotel Bobík ve Volarech nabízí konopné lázně
Ubytování

Městský hotel Bobík ve Volarech nabízí konopné lázně

Městský hotel Bobík prošel zásadní proměnou a modernizací. Svou nabídku kvality a jedinečnosti staví na propojení výjimečnosti konopných lázní, vynikající hotelové kuchyně a vlastního minipivovaru.
Šumavské krajině mezi Boubínem a soutokem Teplé a Studené Vltavy vévodí Bobík – a to hned dvakrát. Jako nepřehlédnutelný horský vrchol s charakteristickou siluetou i coby moderní hotel téhož jména na volarském náměstí v sousedství kostela svaté Kateřiny. Navštivte Volary, ponořte se do péče unikátních konopných lázní, ochutnejte kuchyni založenou na regionálních produktech, nahlédněte do městské galerie moderního umění a výsledné dojmy z největšího města horské Šumavy poté zapijte originálním volarským ležákem.


Ubytování ve Volarech

Městský hotel Bobík nabízí ubytování v 19 komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky) i apartmán. V hotelu je jeden bezbariérově zařízený dvoulůžkový pokoj.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, kabelovou televizi, trezor, bezdrátové připojení k internetu (wi-fi). Pro hosty je každý den připravena kvalitní bohatá snídaně formou studeného bufetu.


Restraurace 

Hotelová kuchyně vychází z prověřených a oblíbených potravin místních a regionálních producentů. Na jídelním lístku naleznete pokrmy připravené dle českých receptů ověřených časem, připravovány jsou však podle posledních trendů moderní gastronomie.

Restaurační minipivovar hotelu Bobík má varnu a spilku umístěnu přímo v interiéru restaurace, takže hosté mohou vaření a vznik piva sledovat na vlastní oči. Vaříme světlý a tmavý ležák plzeňského typu, spodně kvašený a nefiltrovaný, tedy to nejlepší živé pivo. Samozřejmostí je nabídka Volarské zlaté neboli hořké bylinné lihoviny vyráběné dle originální receptury a nabízené v jedinečné láhvi (k dostání výhradně ve Volarech!).


Konopné lázně

Přijďte navštívit největší konopné lázně ve středoevropském regionu. Ocitnete se v příjemném prostředí, kde zapomenete na dnešní uspěchanou dobu a dokonale zrelaxujete své tělo i mysl.

Kvalitní produkty z konopí jsou řešením pro klienty s kožními problémy jako je lupénka nebo atopický ekzém. Konopí má také antibiotické, a tudíž protizánětlivé účinky. Účinné látky se v těle chovají jako bílé krvinky a likvidují nezvané hosty. Další pozitivní účinky má konopí při migréně, uvolňuje bolesti, svalové napětí, křeče, hojí popáleniny, povrchová poranění, záněty, otoky žil, bércové vředy. Dále také tlumí lehké artritické a revmatické bolesti.


Galerie umění

Galerie ve Volarech je odborným zařízením, které představuje svým návštěvníkům výtvarné umění v celém jeho spektru. Tato instituce zcela jistě výrazně obohatí kulturní nabídku občanům v našem městě. Program jednotlivých výstav sleduje převážně současné umělecké dění v různých generačních a výtvarných přístupech a zaměřuje se především na českou tvorbu. Záměrem této instituce je vytvořit další kulturní centrum, kde se budou prolínat a vzájemně konfrontovat i ostatní umělecké obory.

Provozovatel

Městský hotel Bobík s.r.o.

Náměstí 325
384 51 Volary
Tel.:
+420 398 990 909
Email:
recepce@hotelbobi...
WWW:
www.hotelbobik.eu
GPS:
48,911372 13,891876
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Volary
 

Vstupné

Poznámka:Dvoulůžkový pokoj 990 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Kuboňů Volary

Penzion U Kuboňů Volary

Volary, Jihočeský kraj
Penzion u Heřmánků Volary

Penzion u Heřmánků Volary

Volary, Jihočeský kraj
Penzion u Kocsisu Volary

Penzion u Kocsisu Volary

Volary, Jihočeský kraj