Úvod > Co chcete dělat? > Lifestyle Hotel Praha
Lifestyle Hotel Praha
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

Lifestyle Hotel Praha

Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb.
V Lifestyle Hotelu Praha se nevšedním způsobem snoubí v nadčasovém designu moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou kvalitní pokojové služby.

Neopomenutelnou výhodou je soukromé hotelové parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro váš vůz nebo motocykl. Kapacitně umožňuje i parkování pro autobus. Tuto službu poskytuje Lifestyle Hotel Praha svým klientům a hotelovým hostům zdarma.

Hotelová restaurace Rendezvous vám nabízí příjemné posezení ve stylovém interiéru, vynikající kuchyni a příjemnou obsluhu. Můžete si vybrat z denního menu anebo z výběru výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů vám každý den připravuje polední menu dle receptur z tradiční české kuchyně. Jídelní lístek A la Carte nabízí široký výběr z mezinárodních pokrmů. Profesionální technické vybavení činí Karaoke v Lifestyle Hotelu Praha nejkvalitnějším zařízením svého druhu na území hlavního města.

Překonejte svůj přirozený stud, pozvěte přátele na oslavu svých narozenin, pozvěte rodinu na nezapomenutelnou party, připravte ve firmě netradiční team-buildingovou akci, při které nejen stmelíte tým, ale také se nádherně odreagujete a odpočinete si. Ne nadarmo se říká, že smích je kořením života. Přijďte si proto okořenit svůj život do jednoho z našich Karaoke salonků.

Provozovatel

Lifestyle Hotel

V lužích 999/1
142 00 Praha 4
Tel.:
+420 226 804 541
Tel.:
+420 724 123 907
Email:
info@lifestylehot...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lifestylehote...
GPS:
50,003824 14,466348
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
 

Časová náročnost

2,0 hodiny