!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních
Lázně a wellness

Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních

Architektonicky vyjímečný lázeňský hotel Pyramida se nachází na okraji městského parku, v klidné zóně, a svojí polohou vybízí k odpočinku a relaxaci. Kromě plně vybaveného Spa&Balneo-centra zde hosté naleznou vyhlídkovou kavárnu, Letní terasu i malou oboru s daňky, muflony a pštrosy.

Zapomeňte na starosti všedního dne! Přijeďte si odpočinout a relaxovat, a nechte se zde hýčkat! Lázeňský hotel Pyramida I a nedaleko stojící Garni hotel Pyramida nabízí kromě komplexní lázeňské péče ve Františkových Lázních (vše pod jednou střechou) také relaxační a wellnessové pobyty i hotelové ubytování jen se snídaní.

V hotelu je hostům k dispozici restaurace, plně vybavené Spa&Balneo-centrum, vnitřní bazén, vyhlídková kavárna, letní terasa, tělocvična. V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení.

Lázeňský hotel Pyramida leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou.

Zobrazit více

Provozovatel

Lázeňský hotel Pyramida, a.s.

Slatina 91
351 01 Františkovy Lázně
Tel.:
+420 354 401 500
Tel.:
+420 605 440 565
Email:
reserve@hotelpyra...
Email:
manager@hotelpyra...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotel-pyramid...
GPS:
50,633930 12,213486
 
 

Vstupné

Cena: 1 080 Kč

Poznámka:Uvedená cena platí za osobu/noc ve dvoulůžkovém pokoji, hotelové ubytování se snídaní. Cena léčebných pobytů se pohybuje od 1431 Kč (os/noc v DBL, polopenze+, 18 procedur v týdnu). Cena relaxačních pobytů se pohybuje od 1150,- Kč (os/noc v DBL, polopenze, procedura dle nabídky balíčku).

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Aktivity v okolí

České řeky s Povodou – Ohře za 7 dní

České řeky s Povodou – Ohře za 7 dní

Dasnice, Západočeské lázně