!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních
Lázně a wellness

Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních

Architektonicky vyjímečný lázeňský hotel Pyramida se nachází na okraji městského parku, v klidné zóně, a svojí polohou vybízí k odpočinku a relaxaci. Kromě plně vybaveného Spa&Balneo-centra zde hosté naleznou vyhlídkovou kavárnu, Letní terasu i malou oboru s daňky, muflony a pštrosy.

Zapomeňte na starosti všedního dne! Přijeďte si odpočinout a relaxovat, a nechte se zde hýčkat! Lázeňský hotel Pyramida I a nedaleko stojící Garni hotel Pyramida nabízí kromě komplexní lázeňské péče ve Františkových Lázních (vše pod jednou střechou) také relaxační a wellnessové pobyty i hotelové ubytování jen se snídaní.

V hotelu je hostům k dispozici restaurace, plně vybavené Spa&Balneo-centrum, vnitřní bazén, vyhlídková kavárna, letní terasa, tělocvična. V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení.

Lázeňský hotel Pyramida leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2020

Aktivity v okolí

České řeky s Povodou - Ohře za 7 dní

České řeky s Povodou - Ohře za 7 dní

Dasnice, Západočeské lázně