Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Wellness a lázně lázeňského Sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních
Životní styl

Wellness a lázně lázeňského Sanatoria Dr. Peták ve Františkových Lázních

Víkendy i týdenní pobyty plné relaxace v moderním hotelu poskytujícím komplexní lázeňskou léčbu. Garantujeme využití přírodních minerálních zdrojů z Františkových Lázní, tzn. rašelina, zřídelní plyn CO2 a minerální pramen Štěpánka.
Relaxace a odpočinek, lázeňská léčba a wellness pobyty v lázeňském hotelu Sanatorium Dr. Peták s vlastním vnitřním bazénem, nedaleko centra Františkových Lázní u lesoparku a na začátku procházkových tras. V hotelu naleznete 4 kategorie pokojů (celkem 30) – dvoulůžkový Standard s balkonem, jednolůžkový s balkonem, prostorné pokoje LUX a apartmány se dvěma místnostmi. Součástí je také venkovní zahrada s vyhřívaným bazénem (červen – září), s lehátky a slunečníky. Do lázeňského domu je zaveden minerální pramen Štěpánka určený ke koupelím. Dále je hostům k dispozici vnitřní bazén s protiproudem, solná jeskyně, Kneippův chodník a infrasauna na balneo-oddělení.

Využívá se zde františkolázeňské přírodní léčivé zdroje – rašelinu, zřídelní plyn, minerální vodu. WiFi připojení v celém lázeňském domě je k dispozici zdarma. Lázeňský dům se nachází 5 minut chůze od kolonády, v klidném prostředí u lesoparku.

Místní upravené parky zvou k zdravotním procházkám, sportovci tělem i duší ocení tenisové kurty, minigolfové hřiště a nedaleké golfové hřiště, za návštěvu stojí také solná jeskyně nebo sauna. Pěkně vám bude také při posezení u jezírka, využít se dá i hřiště na petanque, nechybí ani možnost zapůjčení kol a holí na Nordic Walking. Přírodní jezero Amerika je vhodné ke koupání, rybaření nebo projížďkám v loďce. Lázně leží u hranic s Německem, vyražte na nákupy a zábavou do zahraničí!


Novinky 2021

Všechny služby – stravování, ubytování, rehabilitační léčba – jsou poskytovány pod jednou střechou. Nabízíme též venkovní a vnitřní bazén, venkovní rehabilitační stroje, botanickou zahradu a Kneippův chodník (15 metrů) s paralelním bazénem.

V našem sanatoriu nabízíme ubytování, komplexně zařízené balneo-oddělení a hotelovou restauraci. Možnost dokoupení procedur z široké nabídky. Velká nabídka lázeňských léčebných a wellness pobytů, pobyty na míru i skupinové pobyty. Nabízíme také plastické operace a zkrášlovací zákroky. Nabízíme pobyt s léčbou s molekulárním vodíkem©. Garantujeme využití přírodních minerálních zdrojů z Františkových Lázní, tzn. rašelina, zřídelní plyn CO2, minerální pramen Štěpánka. K dispozici je vám vnitřní bazén s protiproudem, solná jeskyně, 15 m dlouhý Kneippův chodník a infrasauna na balneo-oddělení.

V létě je možné využít venkovní zahradu se slunečníky a lehátky u jezírka a za špatného počasí pak posezení v zimní zahradě.

Provozovatel

Lázeňské sanatorium dr.Peták s.r.o.

Lesní 111/13
351 01 Františkovy Lázně
Tel.:
+420 354 508 100
Email:
recepce@sanatoriu...
WWW:
https://www.sanat...
GPS:
50,113600 12,354600
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Chebské vánoční trhy

Prožijte kouzlo českých Vánoc v Chebu. Každý rok je hostí Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.
Cheb, Karlovarský kraj

Chebský hrad – zimní prohlídky

Brána Chebského hradu se nezavírá ani se zimním období.
Cheb, Karlovarský kraj

Ivana Čamková – Čas řeky

Výstava v Klubu G4.
Cheb, Karlovarský kraj

Výroční zpráva – 37 let G4

Odložená výstava ze sbírky studijního a dokumentačního materiálu galerie k 35. výročí založení Galerie 4, které oslavila v roce 2020, z důvodu pandemie se ale nemohla uskutečnit. Výstava představí výsledky workshopů, dokumentární fotografie akcí a práce dříve vystavujících autorů.
Cheb, Karlovarský kraj

Sanatorium Klíma Premium Spa & Wellness

Rodinné lázeňské čtyřhvězdičkové sanatorium s dlouholetou tradicí, stálými hosty, klidnou a příjemnou atmosférou, se nachází v zeleni lázeňských parků v poklidné lokalitě Františkových Lázní.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Spa Hotel Diana ve Františkových Lázních

Spa Hotel Diana se nachází na okraji světoznámého lázeňského města Františkovy Lázně, které je proslulé jako první slatinné lázně na světě s tradicí dlouhou přes 500 let.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Dvorana Glauberových pramenů ve Františkových Lázních

Po první světové válce hledaly Františkovy Lázně další možnosti, jak rozšířit léčebné indikace. Byly provedeny první zkušební vrty, s cílem nalézt hlouběji položené prameny vhodné ke koupelím. Podařilo se tak nalézt pramen Glauber IV s nejvyšším obsahem Glauberovy soli na světě.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Lázeňský hotel Imperial superior Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Imperial superior představuje luxusní vilu – komfortní ubytování, stravování, léčebné oddělení a procedury pod jednou střechou. Je skutečnou chloubou Františkových Lázní. Hotel leží uprostřed Jitřního parku v úplném srdci města.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Spa & Kur Hotel Praha ve Františkových Lázních

Spa & Kur Hotel Praha leží uprostřed nejkrásnější části Františkových Lázní, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v České republice. Nachází se v bezprostřední blízkosti dvou největších městských parků a městského divadla a nedaleko lázeňské kolonády.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Revelton Studios Františkovy Lázně

Apartmanovy hotel Revelton Studios se nachází primo v centru Františkovy Lázně, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v Česke republice. Nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech s novější technologii bezkontaktního check-inu a online recepce.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Monti Spa Hotel ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel Monti je tím nejlepším místem pro vaše zdraví i odpočinek … Užijte si teplé sluneční paprsky u bazénu se slanou vodou uprostřed rozkvetlé zahrady v hotelu Monti Spa v samotném centru světoznámých Františkových Lázní, jednoho z míst Západočeského lázeňského trojúhelníku.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Spa & Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně

Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních poskytuje kompletní wellness a lázeňské služby s lékařským dohledem a širokým výběrem procedur. Přijeďte si sem odpočinout...
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj