Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy flamenca pro děti v Olomouci
Zážitky

Kurzy flamenca pro děti v Olomouci

Občanské sdružení Aires del Sur pořádá pravidelné kurzy flamenca v Olomouci pro děti od 7 do 15 let. Děti se naučí jeden z flamencových tanců, rytmice, dupům a dalším prvkům krásného andaluského tance.
Flamenco se v Olomouci objevilo se španělskou tanečnicí a lektorkou Elenou Moreno v roce 2002.  Poté, co se Elena Moreno v roce 2008 vrátila do Španělska, zůstala Aires del Sur svým způsobem opuštěná. Její členové ale o to víc napřeli svoji energii k získávání dalších flamencových zkušeností. V roce 2008 Aires del Sur začala pracovat s živou hudbou (kytara, zpěv). Tím dostalo olomoucké flamenco nový rozměr. Dnes už skupina Aires del Sur pravidelně pořádá kurzy flamenca v Olomouci.

Tančit flamenco znamená vyprávět příběh. Kurzy se konají vždy v pondělí od 17:15 do 18:15, v sále na Krapkově 3, Olomouc (u tram. zastávky Nádraží – město). Děti nemusí mít žádné předchozí zkušenosti s flamencem ani jiným tancem. Trénink je zaměřený na koordinaci, flexibilitu, paměť, rytmiku, a to ve flamencovém rámci. Na konci školního roku mohou vystoupit na závěrečném představení Aires del Sur. Děti musí mít boty na nízkém podpatku (max. 3cm) kvůli dupům.

Provozovatel

Aires del Sur

Krapkova 3
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 737 875 095
Email:
hana@airesdelsur.cz
WWW:
www.airesdelsur.cz
GPS:
49,594769 17,242033
 
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Poznámka:Cena je 450,- Kč za měsíc, platí se vždy na záčátku měsíce hotově nebo na účet.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Flora v Olomouci

Hotel Flora v Olomouci

Olomouc, Olomoucký kraj
Hotel Central Park Flora v Olomouci

Hotel Central Park Flora v Olomouci

Olomouc, Olomoucký kraj
CrossCafe – káva pro lepší den

CrossCafe – káva pro lepší den

Olomouc, Olomoucký kraj