Úvod > Co chcete dělat? > Kreativní kurzy Studia kaleidoskop

Kreativní kurzy Studia kaleidoskop

Zážitky
Vyberte si z široké nabídky kurzů - scrapbooking a cardmaking, aranžování květin a dekorativní úpravy stolů. Náplň bývá přizpůsobena období, v němž se konají - v zimě si tak můžete vyrobit vlastní vánoční dekorace, na podzim či koncem léta vytvořit originální fotoalbum z dovolené.

Budťe originální a nenechte se ovlivnit uspěchanou dobou, ve které všichni kupují stejné sériově vyráběné produkty. Tvořte sami! Můžete začít s výrobou vlastních fotoalb, přáníček, pozvánek či oznámení. Naučte se vyrábět originální květinové dekorace a připravovat slavnostní tabule na oslavy či dětské party.

Náplň kurzů bývá přizpůsobena období, v němž se konají; v zimě si tak můžete vyrobit vlastní vánoční přáníčka, na podzim či koncem léta vytvořit originální fotoalbum z dovolené apod. Pod vedením zkušené lektorky se naučíte vyrábět papírové dekorace, přáníčka, jmenovky apod., se kterými uděláte radost sobě nebo svým blízkým. Po zvládnutí základních technik, se můžete přihlásit do navazujících kurzů nebo si nakoupit potřebný materiál a pustit se do dalšího tvoření už sami.

Kurzy se konají v ateliéru v Dolních Chabrech.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020