Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Medlov – srdce Vysočiny od roku 1933
Medlov z výšky
"> Medlov z výšky "> Posezení na venkovní terase "> Dvoulůžkový pokoj Deluxe "> Medlovský rybník "> Restaurace "> Kongresový sál "> Vířivka na střeše "> Pokoj v Depandanci "> Lobby bar s cennými architektonickými prvky "> Výhled na medlovský rybník "> Bufetové snídaně "> Budova hotelu "> Retro pokoj
Přidat foto
Ubytování

Hotel Medlov – srdce Vysočiny od roku 1933

Tříhvězdičkový kongresový Hotel Medlov s wellness, se nachází v srdci České republiky, v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok vítá návštěvníky tohoto čarovného místa. Krásy Vysočiny můžete objevovat z nadmořské výšky 750m, ve které se Hotel Medlov nachází.
Hotel Medlov*** leží na břehu stejnojmenného rybníka, v jedné z nejzachovalejších oblastí naší přírody ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny. Historie Hotelu Medlov sahá až do roku 1933, kdy byla vybudována původní hotelová část, ke které byl následně přistavěn dívčí tábor s 22 chatkami. Hotel se stával útočištěm populárních osob veřejného a kulturního života. Dnešní podoba hotelu je z roku 1973, kdy byla přistavěna podstatná část hotelového traktu.

Hotel v současné době nabízí 4 typy ubytování – klasické hotelové pokoje s vlastní koupelnou v hlavní budově, turistické pokoje se společným sociálním zařízením v budově B, dále pokoje s koupelnou v depandanci vzdálené 100 m od hotelu a v letních měsících je možné ubytování také v bungalovech pro nenáročné turisty. Celková kapacita ubytování je 142 pokojů. Hosté mají každé ráno připravenou snídani formou bufetu, využít mohou také stravování ve formě polopenze nebo plné penze. Ve společných prostorách a hotelových pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Samozřejmostí je parkování zdarma. Díky velké kapacitě je hotel vhodný například pro letní tábory, firemní akce a teambuildingy či školy v přírodě.

Rozlehlý hotelový areál nabízí nadstandardní zázemí pro různorodé venkovní aktivity. Naleznete zde například minigolf, volejbalové hřiště, ruské kuželky či udržovanou mírně svažitou písčitou pláž. Návštěvníci si mohou zapůjčit šlapadla, lodičky, paddleboardy nebo si vyzkoušet jízdu na stylových Čezetách. Samozřejmostí je nepřeberné množství cyklistických a turistických tras v okolí. Milovníky zimních sportů zajisté potěší množství běžkařských tras a skvělá dostupnost lyžařského areálu u Nového Města na Moravě v chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy.
 
Ke zpříjemnění pobytu a relaxaci slouží hotelové wellness služby: široká nabídka masáží, koupelí, zábalů, venkovní vířivka na střeše hotelu či kosmetické služby. Hoteloví hosté i veřejnost si mohou zpříjemnit den také posezením v restauraci nebo baru, v létě je otevřené i plážové bistro a venkovní terasa
 
Hotel Medlov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či romantický víkend ve dvou. Mezi ostatními však Hotel Medlov vyniká svou nadstandardní kapacitou (až 500 lůžek), která tvoří ideální zázemí pro pořádání kongresů, firemních akcí a školení, tanečních a jiných sportovních soustředění.
 
Okolí s rozlehlými lesy a krásnou krajinou je ideální pro dovolenou v zimě i létě, kdy nabízí nespočet možností pro pěší turisty, cyklisty i rybáře.

Provozovatel

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou 143
592 31 Fryšava pod Žákovou horou
Tel.:
+420 566 619 201
Tel.:
+420 602 143 144
Email:
info@medlovhotel.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.medlovhotel.cz
WWW:
https://www.medlo...
GPS:
49,616089 16,054550
 
 

Vstupné

Poznámka:Cena za noc od 200 Kč za osobu dle vybraného typu ubytování.

 

Časová náročnost

24,0 hodin

 
 
Rybník Medlov na Vysočině

Rybník Medlov na Vysočině

Fryšava pod Žákovou horou, Kraj Vysočina
Rybník Sykovec na Vysočině

Rybník Sykovec na Vysočině

Tři Studně, Kraj Vysočina
Sousoší Houby Michala Olšiaka

Sousoší Houby Michala Olšiaka

Fryšava pod Žákovou horou, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Tábořiště Medlov

Tábořiště Medlov

Fryšava pod Žákovou horou, Kraj Vysočina
Chalupa pod Smrkem ve Fryšavě pod Žákovou horou

Chalupa pod Smrkem ve Fryšavě pod Žákovou horou

Fryšava pod Žákovou horou, Kraj Vysočina
Chatky Na studních v srdci Vysočiny

Chatky Na studních v srdci Vysočiny

Tři Studně, Kraj Vysočina