Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Medlov

Hotel Medlov

Ubytování
Tříhvězdičkový kongresový Hotel Medlov s wellness, se nachází v srdci České republiky, v překrásně přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok vítá návštěvníky tohoto čarovného místa. Krásy Vysočiny můžete objevovat z nadmořské výšky 750m, ve které se Hotel Medlov nachází.
Hotel Medlov*** leží na břehu stejnojmenného rybníka, v jedné z nejzachovalejších oblastí naší přírody ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny. Historie Hotelu Medlov sahá až do roku 1920, kdy byla vystavěna původní hotelová část s přibližně 15 pokojíky. Hotel se stával útočištěm populárních osob veřejného a kulturního života. Dnešní podoba hotelu je z roku 1973, kdy byla přistavěna podstatná část hotelového traktu. Hotel nabízí pokoje kategorie Standard, rodinné Suite a velmi pohodlné Apartmány. Celková kapacita ubytování je 250 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, posezení s TV a balkon. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Kromě budovy hotelu nabízí hotel i prostorné apartmány ve vedlejším samostatném objektu a dále dva letní samostatné ubytovací objekty pro dalších 200 osob, vhodný například pro letní tábory či školy v přírodě.
 
Ke zpříjemnění pobytu a relaxaci slouží hotelové zázemí a relaxační služby: posilovna, sauna, masáže, vířivá vana, minigolf, kulečník, stolní tenis, horská kola, 2 víceúčelová hřiště, míče, lyžařské vybavení, dětský koutek, lodičky, přírodní koupání na vlastní pláži, šipky, stolní fotbal, volejbal, nohejbal, košíková.
 
Rozlehlý hotelový areál nabízí nadstandartní zázemí pro různorodé venkovní aktivity. Naleznete zde například minigolf, volejbalové hřiště, ruské kuželky či udržovanou mírně svažitou písčitou pláž. Samozřejmostí je nepřeberné množství cyklistických a turistických tras. Milovníky zimních sportů zajisté potěší množství běžkařských tras a skvělá dostupnost lyžařského areálu u Nového Města na Moravě v chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy. Hotel Medlov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či romantický víkend ve dvou. Mezi ostatními však Hotel Medlov vyniká svou nadstandartní kapacitou (až 500 míst), která tvoří ideální zázemí pro pořádání kongresů, firemních akcí a školení, tanečních a jiných sportovních soustředění.
 
Okolí s rozlehlými lesy a krásnou krajinou je ideální pro dovolenou v zimě i létě, kdy nabízí nespočet možností pro pěší turisty, cyklisty i rybáře.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019