!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Gustav Mahler v Jihlavě
Hotel Gustav Mahler v Jihlavě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Gustav Mahler v Jihlavě

Historický hotel v centru Jihlavy nabízí nimo ubytování i restauraci s pokrmy navazující na lidovou tradici Vysočiny a konferenční služby. V krásných prostorách hotelu Gustav Mahler na vás dýchne atmosféra původního dominikánského kláštera.
Ubytování v hotelu Gustav Mahler nabízí pohodlné dvoulůžkové, třílůžkové i jednolůžkové pokoje v centru Jihlavy i celé Vysočiny. Z některých hotelových pokojů oceníte krásný výhled do rajského dvora nebo naopak na historické budovy města.

V hotelu se často pořádají výstavy nebo koncerty. Galerie výtvarného umění je umístěna v přízemí hotelu, v klášterní části zvané Křížová chodba, která obklopuje atrium.

Jihlava a její okolí nabízí spoustu možností, jak si užít volný čas – ať jste tu sami, se svými blízkými či s kolegy. Záleží pouze na vás, jestli máte chuť relaxovat, sportovat, poznávat místní kulturu nebo zažít něco netradičního. Hotel Gustav Mahler není pouze krásné ubytování v Jihlavě, ale i spousta zážitků. V hotelu najdete také vše pro uspořádání firemní akce nebo rodinné oslavy.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Gustav Mahler

Křížová 4
586 01 Jihlava
Tel.:
+420 567 564 400
Tel.:
+420 567 320 501
Email:
recepce@hotelgmah...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelgmahler.cz
GPS:
49,397969 15,590525
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Jihlava
 

Časová náročnost

12,0 hodin