Úvod > Co chcete dělat? > Farma Michael – vraťte se do starých časů

Farma Michael – vraťte se do starých časů

Životní styl
Farma Michael s romantickým ubytováním nedaleko Prahy je lákadlem pro pořádání svateb či různých rodinných oslav. Farma nabízí pronájem konferenčních prostor pro školení, kongresy, rauty, teambuildingy a jiné firemní akce.
Nechejte na sebe dýchnout historii dávných staletí a začněte si užívat pocit naprostého soukromí na bývalé tvrzi Nedvězí z konce 12. století. Nedílnou součástí farmy jsou dobové doplňky exteriérů i interiérů a kultivovaná zahrada s potůčkem a voliérou s dravými ptáky. Malebné prostředí pocházející ze starých časů poskytuje nejvyšší standard ubytování v blízkosti slapské přehrady.

Užijte si stylové prostředí s maximálním komfortem. Celková ubytovací kapacita 60 lůžek je rozdělena následovně:
  • Kamenný dům - 14 pokojů de luxe a 3 apartmá de luxe
  • Růžový dům - 3 pokoje de luxe
  • Modrý dům - 5 pokojů standard

Zejména večer zájem hostů poutá rozlehlá starobylá restaurace s klenutým stropem, mohutnými stoly a ohromným hradním krbem - tzv. Štěpánkův šenk u štamgastovy šrajtofle. A v duchu tradic pochází většina produktů pro kuchyň z "domácích" zdrojů. Na farmě chováme jeden z nejkvalitnějších druhů kanadského masného dobytka Aberdeen Angus a pochutnat si můžete také na domácím vepřovém, krůtím a kuřecím mase.

Díky široké nabídce poskytovaných služeb je Farma Michael vyhledávaným místem pro incentivní turistiku. Kromě stylového ubytování a prostor pro firemní školení nabízí také celou řadu sportovních a relaxačních aktivit přímo v objektu farmy nebo v jejím blízkém okolí.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
Koně na Slapech na farmě Michael

Koně na Slapech na farmě Michael

Netvořice, Střední Čechy
Rodinné muzejíčko smaltu

Rodinné muzejíčko smaltu

Netvořice, Střední Čechy
Paintball v okolí Prahy

Paintball v okolí Prahy

Davle, Střední Čechy