Úvod > Co chcete dělat? > Farma Michael na tvrzi Nedvězí
Farma Michael na tvrzi Nedvězí
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí, historická památka románsko-gotického původu, byla obnovena tak, že atmosféra věku Markéty Lazarové a Údolí včel přijde na mysl každému vnímavému návštěvníkovi. Genius loci farmy vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem Z. Deyla.
Farma Michael je privátní exklusivní resort, který se téměř vždy zaměřuje na svatby, firemní akce a velké rodinné oslavy na té nejvyšší úrovni. Můžete zde obdivovat staletou venkovskou architekturu od 14. až do 19. století a přitom vychutnávat pohostinnost středověkých stavení s apartmány odpovídajících nejvyššímu standardu anebo se zvolit ubytování v malebných staveních.

Sami návštěvníci dokládají, že na farmě za hradbami tvrze vládne duch bezpečí, harmonie, spokojenosti a pocitu svobody pohybu na rozdíl od okázalých slavností na zámcích. Opakovaně zde probíhají semináře renomovaných společností, konají se zde důvěrná diplomatická jednání atd. Luxusní svatby zde mají významné světové a české celebrity, světoznámý pilot formule 1, první Miss Československa, Miss World, hokejisté z NHL atd. Režisér Juraj Jakubisko si právě pro svoji jedinečnost vybral farmu k sepsání scénáře k filmu Bathory. Režisér Pavel Němec se zde několikrát setkal se svými přáteli Václavem Havlem a Pavlem Landovským.

Individuální prohlídky jsou možné pouze po předchozí domluvě, a to z důvodu zaručení maximálního soukromí našim klientům. Individuální balíčky najdete v sekci Zážitkové akce a individuální pobyty jsou dle dostupnosti možné od listopadu do března.


Ubytování na Farmě Michal

Všechny prostory Farmy Michael jsou vybaveny vysoce komfortním nábytkem a stylovými doplňky, odkazujícími na dávnou historii i šlechtické pohodlí. Za okny romanticky vyhlížejících stavení se ukrývá 84 lůžek, která ocení i nejnáročnější hosté. Díky fantastické atmosféře a klidu se budete cítit jako v opravdové pohádce. K ubytování slouží Formanka, Růžový dům, Modrý dům a apartmány U čapího hnízda.
 

Co se dá na farmě dělat?

Wellness
Vychutnejte si relaxaci a zapomeňte na starosti všedních dní. K dispozici máte finskou saunu, vířivku, venkovní bazén a originální ruskou pantovou saunu s výtažky paroží altajských jelenů, která přináší blahodárné účinky na potenci. Maximální kapacita wellness centra je 5 osob a nutno rezervovat alespoň 2 dny předem.

Posilovna
Sportovní náčiní vám rádi zapůjčí, stačí se rozhodnout, jakému sportu se budete věnovat. Vybírat je opravdu z čeho. Kolektivní i individuální sporty, vnitřní, venkovní zábava, rozhodnutí je jen na vás.

Golf
Golfové hřiště je plně k dispozici všem, kdo se účastní akcí na zdejší farmě. Prvotřídní trávník a klidné prostředí zaručují maximální pohodu i váš výkon. Najdete zde driving range, chipping green i putting green.

Koně – jízdy i ustájení
Úžasné okolí Farmy Michael je předurčeno k poznávání ze sedla koní. Ti k panskému sídlu neodmyslitelně patří, jsou ozdobou naší luxusní farmy. Stáje se nacházejí přímo uprostřed areálu, abyste s nimi mohli být v kontaktu, kdykoliv o to budete stát. Chovají se zde koně Paint Horse a Hanovera, se kterými jsou pořádány vyjížďky, výuka, ale i menší závody a léčebné jízdy pod dohledem uznávaného fyzioterapeuta.

Rádi se zde postarají i o vaše koně nebo odchovají hříbata. Budou mít perfektní péči, odborný dohled a ustájení jak na pastvinách, tak v boxech.

Rybolov
Lovit je možné ve dvou rybnících o celkové rozloze 10 ha. Rybí osádka je pravidelně doplňována a trofejní kusy jsou při výlovech vraceny zpět. V rybnících lze lovit štiky, sumce, kapry, amury, líny, okouny či candáty. Lov způsobem chyť a pusť s háčky bez zpětných hrotů, maximálně na 2 pruty, ryby je možné odkoupit po dohodě s porybným.

Ostatní sporty
Na farmě si najdou své i milovníci sportu. Kromě golfu a jízdy na koních můžete také využít hřiště na volejbal, nohejbal, tenisový kurt a nebo třeba bazén. Vstup do bazénu jen v omezeném počtu hostů.
 

Gastronomie na Farmě Michael

V duchu tradic pochází většina produktů pro kuchyň z našich zdrojů. Na farmě chováme jeden z nejkvalitnějších druhů skotského masného dobytka Aberdeen angus, který se celoročně pase na loukách. Pochutnat si můžete také na našich selátkách, krůtách a husách, žijících celý rok pod širým nebem. Z našich přilehlých rybníků vám na objednávku připravíme kapra, candáta, štiku nebo lína, které si můžete i sami chytit. Při skleničce kvalitního francouzského vína stočeného z nejkvalitnějších vinic si pochutnáte na lahodném domácím sýru.

Právě gastronomie byla jedním z důvodů, proč jsme v roce 2015 dostali ocenění Farma roku a Svatební místo roku v roce 2017.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
1.10.
Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Týnec nad Sázavou, Střední Čechy
7.11.
Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Jílové u Prahy, Střední Čechy
17.5.
31.12.
Výstava Síň slávy v Kamenici

Výstava Síň slávy v Kamenici

Kamenice, Střední Čechy
3.10.
Mattoni FreeRun na Konopišti

Mattoni FreeRun na Konopišti

Benešov, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Štěchovice, Střední Čechy
Bistro Ledce

Bistro Ledce

Nespeky, Střední Čechy
Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Střední Čechy