Úvod > Co chcete dělat? > Farma Michael na tvrzi Nedvězí
Farma Michael na tvrzi Nedvězí
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí, historická památka románsko-gotického původu, byla obnovena tak, že atmosféra věku Markéty Lazarové a Údolí včel přijde na mysl každému vnímavému návštěvníkovi. Genius loci farmy vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem Z. Deyla.
Farma Michael je privátní exklusivní resort, který se téměř vždy zaměřuje na svatby, firemní akce a velké rodinné oslavy na té nejvyšší úrovni. Můžete zde obdivovat staletou venkovskou architekturu od 14. až do 19. století a přitom vychutnávat pohostinnost středověkých stavení s apartmány odpovídajících nejvyššímu standardu anebo se zvolit ubytování v malebných staveních.

Sami návštěvníci dokládají, že na farmě za hradbami tvrze vládne duch bezpečí, harmonie, spokojenosti a pocitu svobody pohybu na rozdíl od okázalých slavností na zámcích. Opakovaně zde probíhají semináře renomovaných společností, konají se zde důvěrná diplomatická jednání atd. Luxusní svatby zde mají významné světové a české celebrity, světoznámý pilot formule 1, první Miss Československa, Miss World, hokejisté z NHL atd. Režisér Juraj Jakubisko si právě pro svoji jedinečnost vybral farmu k sepsání scénáře k filmu Bathory. Režisér Pavel Němec se zde několikrát setkal se svými přáteli Václavem Havlem a Pavlem Landovským.

Individuální prohlídky jsou možné pouze po předchozí domluvě, a to z důvodu zaručení maximálního soukromí našim klientům. Individuální balíčky najdete v sekci Zážitkové akce a individuální pobyty jsou dle dostupnosti možné od listopadu do března.


Ubytování na Farmě Michal

Všechny prostory Farmy Michael jsou vybaveny vysoce komfortním nábytkem a stylovými doplňky, odkazujícími na dávnou historii i šlechtické pohodlí. Za okny romanticky vyhlížejících stavení se ukrývá 84 lůžek, která ocení i nejnáročnější hosté. Díky fantastické atmosféře a klidu se budete cítit jako v opravdové pohádce. K ubytování slouží Formanka, Růžový dům, Modrý dům a apartmány U čapího hnízda.
 

Co se dá na farmě dělat?

Wellness
Vychutnejte si relaxaci a zapomeňte na starosti všedních dní. K dispozici máte finskou saunu, vířivku, venkovní bazén a originální ruskou pantovou saunu s výtažky paroží altajských jelenů, která přináší blahodárné účinky na potenci. Maximální kapacita wellness centra je 5 osob a nutno rezervovat alespoň 2 dny předem.

Posilovna
Sportovní náčiní vám rádi zapůjčí, stačí se rozhodnout, jakému sportu se budete věnovat. Vybírat je opravdu z čeho. Kolektivní i individuální sporty, vnitřní, venkovní zábava, rozhodnutí je jen na vás.

Golf
Golfové hřiště je plně k dispozici všem, kdo se účastní akcí na zdejší farmě. Prvotřídní trávník a klidné prostředí zaručují maximální pohodu i váš výkon. Najdete zde driving range, chipping green i putting green.

Koně – jízdy i ustájení
Úžasné okolí Farmy Michael je předurčeno k poznávání ze sedla koní. Ti k panskému sídlu neodmyslitelně patří, jsou ozdobou naší luxusní farmy. Stáje se nacházejí přímo uprostřed areálu, abyste s nimi mohli být v kontaktu, kdykoliv o to budete stát. Chovají se zde koně Paint Horse a Hanovera, se kterými jsou pořádány vyjížďky, výuka, ale i menší závody a léčebné jízdy pod dohledem uznávaného fyzioterapeuta.

Rádi se zde postarají i o vaše koně nebo odchovají hříbata. Budou mít perfektní péči, odborný dohled a ustájení jak na pastvinách, tak v boxech.

Rybolov
Lovit je možné ve dvou rybnících o celkové rozloze 10 ha. Rybí osádka je pravidelně doplňována a trofejní kusy jsou při výlovech vraceny zpět. V rybnících lze lovit štiky, sumce, kapry, amury, líny, okouny či candáty. Lov způsobem chyť a pusť s háčky bez zpětných hrotů, maximálně na 2 pruty, ryby je možné odkoupit po dohodě s porybným.

Ostatní sporty
Na farmě si najdou své i milovníci sportu. Kromě golfu a jízdy na koních můžete také využít hřiště na volejbal, nohejbal, tenisový kurt a nebo třeba bazén. Vstup do bazénu jen v omezeném počtu hostů.
 

Gastronomie na Farmě Michael

V duchu tradic pochází většina produktů pro kuchyň z našich zdrojů. Na farmě chováme jeden z nejkvalitnějších druhů skotského masného dobytka Aberdeen angus, který se celoročně pase na loukách. Pochutnat si můžete také na našich selátkách, krůtách a husách, žijících celý rok pod širým nebem. Z našich přilehlých rybníků vám na objednávku připravíme kapra, candáta, štiku nebo lína, které si můžete i sami chytit. Při skleničce kvalitního francouzského vína stočeného z nejkvalitnějších vinic si pochutnáte na lahodném domácím sýru.

Právě gastronomie byla jedním z důvodů, proč jsme v roce 2015 dostali ocenění Farma roku a Svatební místo roku v roce 2017.
Zobrazit více

Provozovatel

Farma Michael

Nedvězí 1
257 44 Netvořice
Tel.:
+420 702 001 675
Tel.:
+420 720 064 206
Email:
info@farmamichael.cz
WWW:
https://farmamich...
GPS:
49,824287 14,500855
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 
9.7.
Třebsínská Zvonička

Třebsínská Zvonička

Krňany, Středočeský kraj
2.7.
Třebsínské zvonění

Třebsínské zvonění

Krňany, Středočeský kraj
10.9.
Trampské Pikovice

Trampské Pikovice

Hradištko, Středočeský kraj
17.6.
18.6.
Jílovské pivní slavnosti

Jílovské pivní slavnosti

Jílové u Prahy, Středočeský kraj
Koně na Slapech na farmě Michael

Koně na Slapech na farmě Michael

Netvořice, Středočeský kraj
Farma Michael – vraťte se do starých časů

Farma Michael – vraťte se do starých časů

Netvořice, Středočeský kraj
Rodinné muzejíčko smaltu

Rodinné muzejíčko smaltu

Netvořice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pekárna Kváskový chléb z Teletína

Pekárna Kváskový chléb z Teletína

Krňany, Středočeský kraj
Restaurace U Vemenáče

Restaurace U Vemenáče

Kamenný Přívoz, Středočeský kraj
Bistro&Cafe Příběh

Bistro&Cafe Příběh

Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj