Úvod > Co chcete dělat? > EFI Spa Hotel Superior
Ubytování

EFI Spa Hotel Superior

Dopřejte si ubytování v luxusních pokojích a apartmánech. Pro ubytované i veřejnost je k dispozici wellness.
V polovině ledna roku 2021 skupina e-Finance dokončila rekonstrukci a přestavbu jedné z nejkrásnějších historických budov v centru Brna na nám. 28. října a otevřela zde nový hotel.Přestavbou v budově vzniklo 35 luxusních pokojů / apartmá ve vysokém standardu

Ve wellness centru najdete prostornou finskou saunu, parní saunu s třpytivou mozaikou a klenutým stropem připomínajícími hvězdnou oblohu.K dispozici je také vířivka s kapacitou 6 osob. Po saunování nebo po proceduře v hyperbarické komoře si odpočinete v jedinečné třípodlažní odpočívárně ve věžičce budovy.

Ve třínádobové varně české výroby pro Vás vaří pivo několika stylů a chutí. Vaří výhradně z nejlepších surovin na trhu a s maximálním možným podílem ruční práce. V roce 2022 získala jejich EFI Dvanáctka stříbrnou medaili na největším Mezinárodním pivním festivalu, který se konal v Českých Budějovicích. V restauraci EFI Hostinec připravují výtečné pokrmy pro hotelové hosty i pro neubytované návštěvníky, kteří mají rádi dobrou českou i evropskou kuchyni.

Pro vozidla našich hostů i veřejnosti jsme připravili 45 krytých parkovacích stání. V parkovací garáži jsou také nabíjecí stanice pro elektromobily.

Provozovatel

EFI SPA Hotel Superior

náměstí 28. října 23
602 00 Brno
Tel.:
+420 515 557 500
Email:
recepce@efispahot...
WWW:
https://www.efiho...
GPS:
49,202021 16,613965
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Jumping v Brně

Jumping v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Relaxační studio Eywa

Relaxační studio Eywa

Brno-střed, Jihomoravský kraj
Murál Tep města v Brně

Murál Tep města v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Murál Pater noster v Brně

Murál Pater noster v Brně

Brno, Jihomoravský kraj