!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Camping Bozanov
Ubytování

Camping Bozanov

Camping Božanov je malý okouzlující a přátelský camping, který naleznete ve vesnici Božanov, uprostřed chráněného území Broumovské stěny.
V tradiční vesnici Božanov, která se nachází v severních Čechách, uprostřed chráněného území Broumovské stěny, najdete nostalgický statek a venkovský Camping Božanov.

V campingu je k dispozici 48 velmi prostorných a rovných míst. Z každého místa máte nádherný výhled. Na každém místě naleznete přípojku elektřiny do max. 16 Amp. V areálu jsou elektrické přípojky typu euro (modré kulaté). Camping nabízí nové a čisté sanitární zařízení a zdarma WIFI.

V rámci pobytu se můžete vydat na výlety na kánoi, organizované turistické výlety, jízdu na koni, horolezectví, nebo exkurzi do starobylého benediktinského kláštera a pivovaru.

Dále je dispozici bar s terasou, kde si můžete příjemně posedět, společenská místnost se stolním tenisem, šipkami, stolním fotbalem, kulečníkem a hernou pro menší děti. Nechybí ani zvířata – shetlandský pony, který se jmenuje Chili, Haflingový kůň Sindy a jedna ovce Hippy.

Pro děti je
v kempu trampolína, vahadlová houpačka, dřevěný domek se skluzavkou a houpačkou. Dospělí mohou využívat sportovní hřiště, kde si mohou zahrát volejbal, badminton a fotbal. Malé branky jsou na hřišti a na recepci je k dispozici volejbalová / badmintonová síť. Všichni společně si večer mohou opéct buřty, jablka, brambory nebo si ugrilovat maso.

Samozřejmostí je nové, moderní a čisté sanitární zařízení.

Blízko campingu je přírodní koupání s přilehlou travnou plochou. Je možné si domluvit aktivní nebo kulturní denní výlety pro každého hosta nehledě na jeho věk.
Zobrazit více

Provozovatel

Camping Bozanov

Božanov 307
549 74 Božanov
Tel.:
00420602361350
Tel.:
00420491528019
Email:
info@bozanov.nl
WWW:
www.bozanov.nl
GPS:
50,524440 16,351940
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Alka Broumov

Restaurace Alka Broumov

Broumov, Královéhradecko
Prohlídka pivovaru a muzea v Broumově

Prohlídka pivovaru a muzea v Broumově

Broumov, Královéhradecko
Hotel Veba Broumov

Hotel Veba Broumov

Broumov, Královéhradecko
Penzion Diana Broumov

Penzion Diana Broumov

Broumov, Královéhradecko