!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Diana Broumov
Ubytování

Penzion Diana Broumov

Penzion se nachází v nádherné rekreační oblasti JanovičkyO penzionu Diana vzdálené 8 km od Broumova. Přímo z penzionu je hezký výhled na Broumovský výběžek a Krkonoše.
Penzion Diana nabízí klidné prostředí pro relaxaci a malebnou přírodu vhodnou k aktivnímu odpočinku v okolí. Ubytovat se můžete v  útulných a zároveň moderně vybavených pokojích. Ve všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení a TV se satelitem. Ubytovací kapacita je rozdělena do dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkového pokoje. Celková kapacita penzionu je 17 lůžek. V penzionu je možné také bezplatné připojení na internet. Součástí penzionu je parkoviště pro hosty, které je rovněž bezplatné. Pobyt v penzionu je možné si objednat se snídaní nebo polopenzí.

Příjemný relax si můžete dopřát ve wellness centru přímo v penzionu, které disponuje velmi kvalitním vybavením a poskytuje hostům různé možnosti relaxace – saunu (v zimním období je možné vyjít ze sauny přímo do sněhu), moderní vířivou vanu Delphina (s kapacitou pro 5 osob) nebo masážní a parní box.
Zobrazit více

Provozovatel

Penzion Diana

Janovičky 29
550 01 Broumov
Tel.:
+420 603 268 743
Email:
diana.simkova@pen...
WWW:
www.penzion-diana.cz
GPS:
50,585658 16,331815
 
Region:
Královéhradecko
Oblast:
Broumovsko
Město:
Broumov
 

Vstupné

Cena: 490 Kč

Poznámka:Cena za osobu a noc se snídaní (2 a více nocí).

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí