Úvod > Co chcete dělat? > Camp Vidlák na Vysočině
Ubytování

Camp Vidlák na Vysočině

Camp Vidlák nabízí prostor pro stany a karavany, ubytování je možné i ve dvou apartmánech. V kempu je společenská místnost se stolním fotbalem a kulečníkem. Dále je zde možnost zahrát si frisbee, badminton, volejbal.
Čistou přírodu najdete v blízkosti obce Opatov, v Campu Vidlák. Kemp se nachází v blízkosti pěkného rybníku. Je to ideální místo pro klidný pobyt, doprovázený příjemnou a výraznou vůní přilehlého lesa.
 
Malý malý rodinný kemp nabízí maximálně 50 míst na velmi velkém pozemku, proto je kempování na Vidláku tak příjemné. Perfektní služby, osobní přístup a přísná hygiena jsou pro správu kempu velmi důležité a jsou kladeny na první místo. Přes den si můžete v lese nasbírat s dětmi dřevo a večer prožít u táboráku s praskajícím ohněm.
 
Kdo nechce spát ve stanu, může využít útulný obývací pokoj pro hosty v hlavní budově. Rustikální krb zabezpečuje útulnou a teplou atmosféru. Krytá veranda nabízí prostor pro hry, dobrou knihu, setkání s přáteli nebo šálek kávy. Okolí nabízí rozmanité výlety do krásné přírody i k mnoha historickým památkám.
 

Služby a vybavení kempu:

  • Kemp Vidlák nabízí komfort a základní vybavení pro úžasnou dovolenou nebo víkend o prázdninách
  • K dispozci je také maringotka
  • V hlavní budově je k dispozici přípojení k internetu (WIFI)
  • Možnost vyžití pro děti (jak uvnitř, tak vně budovy)
  • Během celého roku jsou k dispozici dva prostorné apartmány v prvním poschodí budovy
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021