!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Pod Kaplí Brtnice

Penzion Pod Kaplí Brtnice

Ubytování
Penzion Pod Kaplí naleznete na historickém náměstí uprostřed historického centra městečka Brtnice. Penzion nabízí ubytování pro firmy, turisty či prázdninové ubytování rodin s dětmi.
Okolí Brtnice je velkým lákadlem pro milovníky turistiky, cykloturistiky, houbaře a milovníky zimních sportů. Najdete zde cyklostezky a v zimním období běžecké stopy. Na své si přijdou i vyznavači kulturních a historických památek.

Ubytovací kapacita našeho penzionu je 22 lůžek v 10 pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, TV. Třílůžkový apartmán je navíc vybaven malým kuchyňským koutem. V prvním patře je všem hostům k dispozici plně vybavená kuchyňská linka s plynovým sporákem a troubou.

Penzion vám po náročně stráveném dni nabídne posezení na terase. Využít můžete i nabídky restaurace Brtnice. Bezplatné parkování automobilů je možné přímo na náměstí před samotným penzionem nebo u zadního vchodu na dvoře.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019