Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Bílý Beránek Hladov – rodinný hotel & restaurant
Bily Beranek Hladov
"> Bily Beranek Hladov "> Bily Beranek Hladov Restaurace "> Bily Beranek Hladov Bar "> Bily Beranek Hladov Rybnik z hotelu "> Bily Beranek Hladov ubytování "> Bily Beranek Hladov Studna v salonku "> Bily Beranek Hladov s kastanem, ovecky
Přidat foto
Ubytování

Hotel Bílý Beránek Hladov – rodinný hotel & restaurant

Restaurant a rodinný hotel Bílý Beránek v obci Hladov se nachází 20 km od Jihlavy směrem na Znojmo. Představuje ideální místo pro poznávání jihovýchodní části Vysočiny. V Bílém Beránku naleznete stylovou restauraci s letní zahrádkou, salonek, venkovní hrací zónu pro děti, ubytování.
Dnešní podoba restaurace a rodinného hotelu Bílý Beránek na Hladově je výsledkem citlivé rekonstrukce původní obytné části historického statku, ještě dříve lihovaru a formanské hospody. Pro hosty je připravena stylová restaurace s barem, dále samostatný salonek s kapacitou 68 míst, jehož dominantou je původní obnovená kamenná studna.

Součástí areálu je vlastní parkoviště, letní terasa ve stínu kaštanu a venkovní dětská hrací zóna. Hotelové pokoje v podkroví jsou moderně zařízené, k dispozici je 5 dvoulůžkových a jeden třílůžkový pokoj, všechny s možností přistýlky. Samozřejmostí je TV a Wi-fi na všech pokojích.

Přímo v hotelu si můžete zahrát stolní fotbálek, stolní tenis a zapůjčit dvě horská kola. Rybaření je možné na 200 m vzdáleném rybníce po dohodě s personálem hotelu. Na své si přijdou také vyznavači pěší a cykloturistiky (hluboké lesy a značené pěší i cyklotrasy začínají 200 m od hotelu). Vydat se můžete také na poznávání měst s chráněnou památkovou zónou v UNESCO jako je Telč (16km) a Třebíč (24km), ale i dalších měst jako jsou Slavonice, Třešť, Jindřichův Hradec a Moravské Budějovice.

Provozovatel

Bílý Beránek

Hladov 1
588 33 Stonařov
Tel.:
+420 777 158 118
Tel.:
+420 774 158 116
Email:
bily-beranek@sezn...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.bilyberanek.com
GPS:
49,212322 15,611855
 
 

Vstupné

Poznámka:Cena ubytování: 490Kč/osoba/noc

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí