!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Berghof - útulná rodinná atmosféra v Krušných horách
Restaurace s otevreným krbem
"> Restaurace s otevreným krbem "> Oberwiesenthal s bobovou dráhou, lanovkou a sjezdovkami "> "> Udržovaná zahrada "> Aquapark Agricola - pouhých 5 km "> Zimní idylka ">
+ Přidat foto
Zážitky

Berghof - útulná rodinná atmosféra v Krušných horách

Útulný rodinný hotel Berghof leží v překrásné romantické přírodě v Krušných horách asi 4 km od Božího Daru. Od jara do zimy je Berghof ideálním zázemím pro milovníky turistiky, horských kol či jiných letních i zimních sportovních aktivit.
Součástí hotelu je rustikální restaurace s vyhlášenou domácí  kuchyní, v jejímž středu je romantický krb s otevřeným ohněm. V hotelu je možné využít saunu či dětský koutek.  Rozlehlá udržovaná zahrada nabízí relaxaci u nově vybudovaného jezírka, sportovní vyžití na pískovém hřišti, trampolíně či dětských skluzavkách a houpačkách.  Hotel Berghof je ideálním místem ke strávení rodinné dovolené - poloha na polosamotě. Bezprostřední blízkost lesa a neskutečný  klid, jsou těmi pravými výhodami zařízení.

Prostory hotelu jsou kromě rekreace vhodné i pro společenské akce, rodinné oslavy, firemní akce, školení semináře, svatby, srazy, soustředění apod.

Kolem hotelu vede řada značených turistických tras směrem do Jáchymova, Mariánské či Božího Daru. V nedalekém Jáchymově jsou tenisové kurty, v Mariánské je možné zařídit projížďky na koni. V zimě je hotel východiskem běžeckých stop směrem do Mariánské či Božího Daru, cca 1 km od hotelu se nachází lyžařské středisko Nové Město s řadou vleků a sjezdových tratí. Do významných zimních středisek Neklid či Klínovec je vzdálenost 4–6 km.

Možnost návštěvy ovčí farmy (květen-září), která chová  350 ks nádehrných oveček, kde je možné po předchozí domluvě shlédnout souhru slovenského bači se svým čtyřnohým kamarádem, ochutnat čerstvě nadojené mléko či zobnout ovčího sýra. V nedaleké Rýžovně je možné pravý bio ovčí sýr i zakoupit.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020
První naučná radonová stezka na světě

První naučná radonová stezka na světě

Jáchymov, Západočeské lázně
Důl Svornost v Jáchymově

Důl Svornost v Jáchymově

Jáchymov, Západočeské lázně
Štola č. 1 v Jáchymově

Štola č. 1 v Jáchymově

Jáchymov, Západočeské lázně
Expozice Knihovna Latinské školy v Jáchymově

Expozice Knihovna Latinské školy v Jáchymově

Jáchymov, Západočeské lázně